Trainer Chelsea wisselt ingevallen Hudson-Odoi om 'lichaamstaal'
SOUTHAMPTON (ANP) - De Engelse aanvaller Callum Hudson-Odoi heeft een slechte beurt gemaakt bij zijn trainer Thomas Tuchel. De 20-jarige Hudson-Odoi mocht in de uitwedstrijd tegen Southampton direct na rust invallen. In de 76e minuut ging langs de kant echter het bord omhoog met nummer 20, het rugnummer van de invaller.
"Ik was niet blij met zijn houding, met het gebrek aan energie en de manier waarop hij druk zette", verklaarde Tuchel, die Hudson-Odoi na een half uur ploeteren weer wisselde voor Hakim Ziyech. "We eisen 100 procent. Wie dat niet geeft, wordt gewisseld. Ik had het gevoel dat hij ons niet kon helpen. Ik was niet blij met zijn lichaamstaal. Het was een moeilijke beslissing om hem weer te wisselen, maar morgen zijn we dit weer vergeten."
Met Hudson-Odoi in de ploeg kwam Chelsea kort na rust terug van een achterstand. De ploeg van Tuchel moest echter genoegen nemen met een gelijkspel (1-1). Dinsdag speelt Chelsea in de achtste finales van de Champions League tegen Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
9 uur geleden