Trainer Chelsea wisselt ingevallen Hudson-Odoi om 'lichaamstaal'
SOUTHAMPTON (ANP) - De Engelse aanvaller Callum Hudson-Odoi heeft een slechte beurt gemaakt bij zijn trainer Thomas Tuchel. De 20-jarige Hudson-Odoi mocht in de uitwedstrijd tegen Southampton direct na rust invallen. In de 76e minuut ging langs de kant echter het bord omhoog met nummer 20, het rugnummer van de invaller.
"Ik was niet blij met zijn houding, met het gebrek aan energie en de manier waarop hij druk zette", verklaarde Tuchel, die Hudson-Odoi na een half uur ploeteren weer wisselde voor Hakim Ziyech. "We eisen 100 procent. Wie dat niet geeft, wordt gewisseld. Ik had het gevoel dat hij ons niet kon helpen. Ik was niet blij met zijn lichaamstaal. Het was een moeilijke beslissing om hem weer te wisselen, maar morgen zijn we dit weer vergeten."
Met Hudson-Odoi in de ploeg kwam Chelsea kort na rust terug van een achterstand. De ploeg van Tuchel moest echter genoegen nemen met een gelijkspel (1-1). Dinsdag speelt Chelsea in de achtste finales van de Champions League tegen Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
3 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
6 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
7 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.
12 uur geleden