Trainer Chelsea wisselt ingevallen Hudson-Odoi om 'lichaamstaal'
SOUTHAMPTON (ANP) - De Engelse aanvaller Callum Hudson-Odoi heeft een slechte beurt gemaakt bij zijn trainer Thomas Tuchel. De 20-jarige Hudson-Odoi mocht in de uitwedstrijd tegen Southampton direct na rust invallen. In de 76e minuut ging langs de kant echter het bord omhoog met nummer 20, het rugnummer van de invaller.
"Ik was niet blij met zijn houding, met het gebrek aan energie en de manier waarop hij druk zette", verklaarde Tuchel, die Hudson-Odoi na een half uur ploeteren weer wisselde voor Hakim Ziyech. "We eisen 100 procent. Wie dat niet geeft, wordt gewisseld. Ik had het gevoel dat hij ons niet kon helpen. Ik was niet blij met zijn lichaamstaal. Het was een moeilijke beslissing om hem weer te wisselen, maar morgen zijn we dit weer vergeten."
Met Hudson-Odoi in de ploeg kwam Chelsea kort na rust terug van een achterstand. De ploeg van Tuchel moest echter genoegen nemen met een gelijkspel (1-1). Dinsdag speelt Chelsea in de achtste finales van de Champions League tegen Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
40 minuten geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
8 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
10 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
10 uur geleden