Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Chelsea heeft forse kritiek op Belgische spits Lukaku

Trainer Chelsea heeft forse kritiek op Belgische spits Lukaku

MANCHESTER (ANP) - Chelsea-trainer Thomas Tuchel heeft na de nederlaag in de Premier League bij koploper Manchester City forse kritiek geleverd op de Belgische spits Romelu Lukaku. "Hij leed veel balverlies en miste een grote kans", aldus de Duitser. Op de vraag of Lukaku misschien niet goed genoeg werd aangespeeld zei hij: "Dat moet hij maar afdwingen dat hij beter wordt aangespeeld."

Lukaku deed onlangs in een interview zijn beklag over gebrek aan speeltijd bij Chelsea, dat hem in de afgelopen zomer overnam van de Italiaanse kampioen Inter. Tuchel kon dat niet waarderen, maar gaf de international na een verhelderend gesprek nieuwe kansen. "Natuurlijk willen we hem helpen", aldus de coach. "We doen er alles aan. Maar wat hij tot nu toe laat zien is gewoon te weinig."

Wel vond Tuchel dat zijn hele elftal ondermaats had gepresteerd. "We hadden in de eerste helft negen kansrijke aanvallen, maar niet één keer slaagden we er in in het strafschopgebied van de tegenstander te komen. Als we wat zorgvuldiger waren geweest had er veel meer ingezeten. Of we nu geen kans meer hebben op de titel? Daar ben ik niet mee bezig. Dinsdag is onze volgende wedstrijd. Laten we het dan gewoon beter doen."

Chelsea heeft inmiddels dertien punten achterstand op Manchester City.

Meer uit Voetbal

Belgisch voetbal wint zaak om uitzendrechten en blijft op tv

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.

42 minuten geleden
Arteta ziet na zege op Villa dat koploper Arsenal op goede weg is

LONDEN (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta ziet dat koploper Arsenal op de goede weg is voor een eerste kampioenschap in 22 jaar. "2025 was op persoonlijk en professioneel vlak geweldig. In 2026 weten we wat we willen. We zullen er elke dag keihard voor moeten werken, maar ik denk dat we op de goede weg zijn", zei de Spaanse coach na de 4-1-zege op nummer 3 Aston Villa.

1 uur geleden
Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

11 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

12 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

14 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

14 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

17 uur geleden