Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Chelsea heeft forse kritiek op Belgische spits Lukaku

Trainer Chelsea heeft forse kritiek op Belgische spits Lukaku

MANCHESTER (ANP) - Chelsea-trainer Thomas Tuchel heeft na de nederlaag in de Premier League bij koploper Manchester City forse kritiek geleverd op de Belgische spits Romelu Lukaku. "Hij leed veel balverlies en miste een grote kans", aldus de Duitser. Op de vraag of Lukaku misschien niet goed genoeg werd aangespeeld zei hij: "Dat moet hij maar afdwingen dat hij beter wordt aangespeeld."

Lukaku deed onlangs in een interview zijn beklag over gebrek aan speeltijd bij Chelsea, dat hem in de afgelopen zomer overnam van de Italiaanse kampioen Inter. Tuchel kon dat niet waarderen, maar gaf de international na een verhelderend gesprek nieuwe kansen. "Natuurlijk willen we hem helpen", aldus de coach. "We doen er alles aan. Maar wat hij tot nu toe laat zien is gewoon te weinig."

Wel vond Tuchel dat zijn hele elftal ondermaats had gepresteerd. "We hadden in de eerste helft negen kansrijke aanvallen, maar niet één keer slaagden we er in in het strafschopgebied van de tegenstander te komen. Als we wat zorgvuldiger waren geweest had er veel meer ingezeten. Of we nu geen kans meer hebben op de titel? Daar ben ik niet mee bezig. Dinsdag is onze volgende wedstrijd. Laten we het dan gewoon beter doen."

Chelsea heeft inmiddels dertien punten achterstand op Manchester City.

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

10 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

12 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

13 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

14 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

14 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

16 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

16 uur geleden