Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Chelsea heeft forse kritiek op Belgische spits Lukaku

Trainer Chelsea heeft forse kritiek op Belgische spits Lukaku

MANCHESTER (ANP) - Chelsea-trainer Thomas Tuchel heeft na de nederlaag in de Premier League bij koploper Manchester City forse kritiek geleverd op de Belgische spits Romelu Lukaku. "Hij leed veel balverlies en miste een grote kans", aldus de Duitser. Op de vraag of Lukaku misschien niet goed genoeg werd aangespeeld zei hij: "Dat moet hij maar afdwingen dat hij beter wordt aangespeeld."

Lukaku deed onlangs in een interview zijn beklag over gebrek aan speeltijd bij Chelsea, dat hem in de afgelopen zomer overnam van de Italiaanse kampioen Inter. Tuchel kon dat niet waarderen, maar gaf de international na een verhelderend gesprek nieuwe kansen. "Natuurlijk willen we hem helpen", aldus de coach. "We doen er alles aan. Maar wat hij tot nu toe laat zien is gewoon te weinig."

Wel vond Tuchel dat zijn hele elftal ondermaats had gepresteerd. "We hadden in de eerste helft negen kansrijke aanvallen, maar niet één keer slaagden we er in in het strafschopgebied van de tegenstander te komen. Als we wat zorgvuldiger waren geweest had er veel meer ingezeten. Of we nu geen kans meer hebben op de titel? Daar ben ik niet mee bezig. Dinsdag is onze volgende wedstrijd. Laten we het dan gewoon beter doen."

Chelsea heeft inmiddels dertien punten achterstand op Manchester City.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

4 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

4 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

6 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

7 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

8 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

9 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

12 uur geleden