Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Chelsea heeft forse kritiek op Belgische spits Lukaku

Trainer Chelsea heeft forse kritiek op Belgische spits Lukaku

MANCHESTER (ANP) - Chelsea-trainer Thomas Tuchel heeft na de nederlaag in de Premier League bij koploper Manchester City forse kritiek geleverd op de Belgische spits Romelu Lukaku. "Hij leed veel balverlies en miste een grote kans", aldus de Duitser. Op de vraag of Lukaku misschien niet goed genoeg werd aangespeeld zei hij: "Dat moet hij maar afdwingen dat hij beter wordt aangespeeld."

Lukaku deed onlangs in een interview zijn beklag over gebrek aan speeltijd bij Chelsea, dat hem in de afgelopen zomer overnam van de Italiaanse kampioen Inter. Tuchel kon dat niet waarderen, maar gaf de international na een verhelderend gesprek nieuwe kansen. "Natuurlijk willen we hem helpen", aldus de coach. "We doen er alles aan. Maar wat hij tot nu toe laat zien is gewoon te weinig."

Wel vond Tuchel dat zijn hele elftal ondermaats had gepresteerd. "We hadden in de eerste helft negen kansrijke aanvallen, maar niet één keer slaagden we er in in het strafschopgebied van de tegenstander te komen. Als we wat zorgvuldiger waren geweest had er veel meer ingezeten. Of we nu geen kans meer hebben op de titel? Daar ben ik niet mee bezig. Dinsdag is onze volgende wedstrijd. Laten we het dan gewoon beter doen."

Chelsea heeft inmiddels dertien punten achterstand op Manchester City.

Meer uit Voetbal

Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

7 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

7 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

10 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

11 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

12 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

13 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

15 uur geleden