Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Chelsea heeft forse kritiek op Belgische spits Lukaku

Trainer Chelsea heeft forse kritiek op Belgische spits Lukaku

MANCHESTER (ANP) - Chelsea-trainer Thomas Tuchel heeft na de nederlaag in de Premier League bij koploper Manchester City forse kritiek geleverd op de Belgische spits Romelu Lukaku. "Hij leed veel balverlies en miste een grote kans", aldus de Duitser. Op de vraag of Lukaku misschien niet goed genoeg werd aangespeeld zei hij: "Dat moet hij maar afdwingen dat hij beter wordt aangespeeld."

Lukaku deed onlangs in een interview zijn beklag over gebrek aan speeltijd bij Chelsea, dat hem in de afgelopen zomer overnam van de Italiaanse kampioen Inter. Tuchel kon dat niet waarderen, maar gaf de international na een verhelderend gesprek nieuwe kansen. "Natuurlijk willen we hem helpen", aldus de coach. "We doen er alles aan. Maar wat hij tot nu toe laat zien is gewoon te weinig."

Wel vond Tuchel dat zijn hele elftal ondermaats had gepresteerd. "We hadden in de eerste helft negen kansrijke aanvallen, maar niet één keer slaagden we er in in het strafschopgebied van de tegenstander te komen. Als we wat zorgvuldiger waren geweest had er veel meer ingezeten. Of we nu geen kans meer hebben op de titel? Daar ben ik niet mee bezig. Dinsdag is onze volgende wedstrijd. Laten we het dan gewoon beter doen."

Chelsea heeft inmiddels dertien punten achterstand op Manchester City.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

1 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

2 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

2 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

2 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

4 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

4 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

4 uur geleden