Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Chelsea baalt niet van uitspraak CAS over Manchester City

Trainer Chelsea baalt niet van uitspraak CAS over Manchester City

LONDEN (ANP) - Trainer Frank Lampard baalt niet dat het internationale sporttribunaal CAS de Europese schorsing van Manchester City van tafel heeft geveegd. "We staan nu derde in de Premier League", vertelde hij op een persconferentie voor het duel van dinsdag met Norwich City. "We moeten het gewoon zelf afmaken."

Manchester City vocht met succes een schorsing van twee jaar voor de Champions League en Europa League aan. De UEFA wilde de club straffen voor het overtreden van de regels van Financial Fair Play. De club zou sponsorgelden te hoog hebben ingeschat, om bepaalde uitgaven toch te kunnen doen. City is in handen van steenrijke Arabische investeerders. Het CAS achtte niet bewezen dat zij hun privévermogen hebben gebruikt om de begroting sluitend te maken.

City eindigt als tweede in de Premier League en mag volgend seizoen weer in de Champions League uitkomen, net als de nummers 1, 3 en 4 van de eindklassering. Als City gestraft was, dan was ook de vijfde positie voldoende geweest voor deelname aan de nieuwe editie van de koningsklasse van het Europese clubvoetbal.

Chelsea besluit de competitie met wedstrijden tegen Norwich, Liverpool en Wolverhampton. De club verdedigt een voorsprong van vijf punten op de huidige nummer 5 Wolverhampton. De geblesseerde N'Golo Kante ontbreekt dinsdag tegen het al gedegradeerde Norwich City. "Ik concentreer me liever op die wedstrijd dan dat ik in die zaak van Manchester City duik", zei Lampard. "Ik weet daar onvoldoende van."

Meer uit Voetbal

Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

7 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

9 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

10 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

11 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

12 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

17 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

1 dag geleden