Trainer Buijs van FC Groningen tegen Feyenoord terug op de bank
GRONINGEN (ANP) - Danny Buijs keert woensdag in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord terug op de bank bij FC Groningen. De 38-jarige trainer ontbrak zondag in het duel met sc Heerenveen omdat hij in contact was geweest met iemand die positief had getest op het coronavirus. Buijs testte weliswaar negatief, maar wilde geen risico nemen. Keeperstrainer Sascha Marth en technisch directeur Mark-Jan Fledderus reisden om dezelfde reden niet mee naar Heerenveen, waar het 1-1 werd.
"Ik ben eerder afwezig geweest bij de uitwedstrijd tegen Feyenoord om privéredenen, maar dit was heel anders. Je voelt je goed, je hebt een negatieve uitslag van een coronatest en toch is het beter om niet in de buurt van anderen te komen. Maar goed: het was beter dat ík thuis op de bank zat dan één van de spelers. We willen graag alle risico’s op besmetting zo klein mogelijk houden", aldus Buijs.
FC Groningen staat zesde in de Eredivisie, Feyenoord is de nummer 4. Het verschil tussen de twee clubs is 4 punten.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
6 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
10 uur geleden