Trainer Buijs ontbreekt op de bank bij Derby van het Noorden
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen-trainer Danny Buijs ontbreekt zondag (14.30 uur) op de bank tijdens de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Buijs slaat de Derby van het Noorden uit voorzorg over. Hij is in contact geweest met een besmet persoon, maar testte wel negatief.
Ook keeperstrainer Sascha Marth en technisch directeur Mark-Jan Fledderus reizen niet af naar Heerenveen. "Hoewel alle uitkomsten van de coronatesten van spelers en staf van FC Groningen negatief zijn en niemand gezondheidsklachten heeft, neemt het drietal de komende dagen geen enkel risico en blijven zij gescheiden van de spelersgroep en de overige stafleden", aldus FC Groningen.
Assistent-trainers Adrie Poldervaart en Alfons Arts nemen in Heerenveen de honneurs waar op de bank. Poldervaart heeft de eindverantwoordelijkheid.
FC Groningen staat zesde in de Eredivisie, sc Heerenveen is de nummer 9.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
29 minuten geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
47 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
58 minuten geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
58 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
3 uur geleden