Trainer Brentford vindt kritiek op collega Ten Hag te veel
BRENTFORD (ANP/AFP) - Erik ten Hag heeft in aanloop naar de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brentford steun gekregen van zijn collega Thomas Frank. De 51-jarige Deen, sinds 2018 hoofdcoach van Brentford, vindt de kritiek op de Nederlander te veel van het goede.
"Het is ongelooflijk hoeveel hij heeft moeten doorstaan. Als hoofdcoach weet ik hoe het voelt om in een situatie als deze te zitten. Ik denk dat de kritiek te veel is. Hij is duidelijk een goede coach, hij heeft twee trofeeën gewonnen in twee seizoenen", aldus Frank, die met Brentford tot dusverre 2 punten meer verzamelde dan Manchester United. "Ik snap hoe het werkt: als het team wint, is de hoofdcoach absoluut fantastisch. Als het team verliest, is de hoofdcoach absoluut waardeloos. Terwijl het waarschijnlijk ergens tussenin zit. Het is nooit alleen de hoofdcoach, of de spelers, of de fans, of het bestuur, het is een combinatie van al deze dingen."
Manchester United won 17 september voor het laatst. De laatste vijf duels leverden geen zege op. "Ik besteed niet echt veel aandacht aan vorm. Ik geloof dat we elk team kunnen verslaan, maar ik weet ook dat als we naar Old Trafford gaan om het op te nemen tegen Manchester United, dat zij favoriet zijn", aldus Frank. "We moeten daarheen gaan met de aanpak en mentaliteit dat we kunnen winnen."
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
7 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
8 uur geleden