Trainer Brentford vindt kritiek op collega Ten Hag te veel
BRENTFORD (ANP/AFP) - Erik ten Hag heeft in aanloop naar de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brentford steun gekregen van zijn collega Thomas Frank. De 51-jarige Deen, sinds 2018 hoofdcoach van Brentford, vindt de kritiek op de Nederlander te veel van het goede.
"Het is ongelooflijk hoeveel hij heeft moeten doorstaan. Als hoofdcoach weet ik hoe het voelt om in een situatie als deze te zitten. Ik denk dat de kritiek te veel is. Hij is duidelijk een goede coach, hij heeft twee trofeeën gewonnen in twee seizoenen", aldus Frank, die met Brentford tot dusverre 2 punten meer verzamelde dan Manchester United. "Ik snap hoe het werkt: als het team wint, is de hoofdcoach absoluut fantastisch. Als het team verliest, is de hoofdcoach absoluut waardeloos. Terwijl het waarschijnlijk ergens tussenin zit. Het is nooit alleen de hoofdcoach, of de spelers, of de fans, of het bestuur, het is een combinatie van al deze dingen."
Manchester United won 17 september voor het laatst. De laatste vijf duels leverden geen zege op. "Ik besteed niet echt veel aandacht aan vorm. Ik geloof dat we elk team kunnen verslaan, maar ik weet ook dat als we naar Old Trafford gaan om het op te nemen tegen Manchester United, dat zij favoriet zijn", aldus Frank. "We moeten daarheen gaan met de aanpak en mentaliteit dat we kunnen winnen."
Meer uit Voetbal
LE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
6 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
8 uur geledenALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.
10 uur geledenHENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.
13 uur geleden