Trainer Brentford vindt kritiek op collega Ten Hag te veel
BRENTFORD (ANP/AFP) - Erik ten Hag heeft in aanloop naar de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brentford steun gekregen van zijn collega Thomas Frank. De 51-jarige Deen, sinds 2018 hoofdcoach van Brentford, vindt de kritiek op de Nederlander te veel van het goede.
"Het is ongelooflijk hoeveel hij heeft moeten doorstaan. Als hoofdcoach weet ik hoe het voelt om in een situatie als deze te zitten. Ik denk dat de kritiek te veel is. Hij is duidelijk een goede coach, hij heeft twee trofeeën gewonnen in twee seizoenen", aldus Frank, die met Brentford tot dusverre 2 punten meer verzamelde dan Manchester United. "Ik snap hoe het werkt: als het team wint, is de hoofdcoach absoluut fantastisch. Als het team verliest, is de hoofdcoach absoluut waardeloos. Terwijl het waarschijnlijk ergens tussenin zit. Het is nooit alleen de hoofdcoach, of de spelers, of de fans, of het bestuur, het is een combinatie van al deze dingen."
Manchester United won 17 september voor het laatst. De laatste vijf duels leverden geen zege op. "Ik besteed niet echt veel aandacht aan vorm. Ik geloof dat we elk team kunnen verslaan, maar ik weet ook dat als we naar Old Trafford gaan om het op te nemen tegen Manchester United, dat zij favoriet zijn", aldus Frank. "We moeten daarheen gaan met de aanpak en mentaliteit dat we kunnen winnen."
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
40 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
5 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
7 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
8 uur geleden