Trainer Brentford vindt kritiek op collega Ten Hag te veel
BRENTFORD (ANP/AFP) - Erik ten Hag heeft in aanloop naar de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brentford steun gekregen van zijn collega Thomas Frank. De 51-jarige Deen, sinds 2018 hoofdcoach van Brentford, vindt de kritiek op de Nederlander te veel van het goede.
"Het is ongelooflijk hoeveel hij heeft moeten doorstaan. Als hoofdcoach weet ik hoe het voelt om in een situatie als deze te zitten. Ik denk dat de kritiek te veel is. Hij is duidelijk een goede coach, hij heeft twee trofeeën gewonnen in twee seizoenen", aldus Frank, die met Brentford tot dusverre 2 punten meer verzamelde dan Manchester United. "Ik snap hoe het werkt: als het team wint, is de hoofdcoach absoluut fantastisch. Als het team verliest, is de hoofdcoach absoluut waardeloos. Terwijl het waarschijnlijk ergens tussenin zit. Het is nooit alleen de hoofdcoach, of de spelers, of de fans, of het bestuur, het is een combinatie van al deze dingen."
Manchester United won 17 september voor het laatst. De laatste vijf duels leverden geen zege op. "Ik besteed niet echt veel aandacht aan vorm. Ik geloof dat we elk team kunnen verslaan, maar ik weet ook dat als we naar Old Trafford gaan om het op te nemen tegen Manchester United, dat zij favoriet zijn", aldus Frank. "We moeten daarheen gaan met de aanpak en mentaliteit dat we kunnen winnen."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
4 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
4 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
14 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden