Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz ziet Lyon beginnen met benauwde zege

Trainer Bosz ziet Lyon beginnen met benauwde zege

LYON (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft met Olympique Lyon de openingswedstrijd in de Franse voetbalcompetitie gewonnen. Voor eigen publiek was Lyon met 2-1 te sterk voor Ajaccio. Beide ploegen raakten al voor rust een speler kwijt met een rode kaart.

Lyon, met de van Ajax overgekomen linksback Nicolás Tagliafico in de basis, stond na 20 minuten al met 2-0 voor. De Braziliaan Tetê opende de score op aangeven van aanvoerder Alexandre Lacazette, die na vijf jaar bij Arsenal terug is in Lyon. Lacazette verdubbelde even later de voorsprong uit een strafschop, na een overtreding op Tetê.

Lyon moest na 25 minuten echter verder zonder doelman Anthony Lopes, die rood kreeg omdat hij een doorgebroken speler van Ajaccio torpedeerde. Uit de strafschop die daarop volgde, tekende Thomas Mangani voor de aansluitingstreffer. In de blessuretijd van de eerste helft raakte ook Ajaccio een speler kwijt. Romain Hamouma werd met zijn tweede gele kaart van het veld gestuurd.

Met tien tegen tien hield de ploeg van Bosz in de tweede helft de voorsprong vast. Lyon eindigde vorig seizoen op de teleurstellende achtste plaats in de Ligue 1 en ontbreekt daarom dit seizoen in Europa.

Meer uit Voetbal

FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

25 minuten geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

4 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

7 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

8 uur geleden
Iran wacht op antwoord FIFA en beslist daarna over WK-deelname

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.

8 uur geleden
Depay krijgt Diniz als nieuwe trainer bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.

9 uur geleden
Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

21 uur geleden