Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz ziet dat PSV landstitel nauwelijks meer kan ontgaan

Trainer Bosz ziet dat PSV landstitel nauwelijks meer kan ontgaan

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz besefte na de ruime zege van PSV op AZ (5-1) dat zijn ploeg de landstitel nauwelijks meer kan ontgaan. "We staan er heel goed voor", lachte hij bij ESPN. "We moeten het onszelf heel kwalijk nemen als dit niet meer goed gaat. Maar we moeten nog wel een paar keer winnen."

PSV heeft nu 12 punten meer dan Feyenoord, de nummer 2 die zondag Ajax ontvangt. De club uit Eindhoven voetbalt voor eigen publiek nog tegen Vitesse, Sparta Rotterdam en RKC Waalwijk. PSV heeft ook nog uitduels met sc Heerenveen en Fortuna Sittard op het programma staan.

Bosz vertelde dat hij genoten had van het optreden van PSV tegen AZ. "We hebben het grootste gedeelte van de wedstrijd goed voetbal gespeeld, al waren we nog wel een paar keer slordig. Ik heb genoten van onze doelpunten en mooie combinaties."

De 19-jarige Jesper Uneken bekroonde zijn debuut met het vijfde doelpunt van PSV. De spits was geschorst voor Jong PSV en zat bij de selectie omdat Ricardo Pepi ontbrak. "Hij is een echte spits", zei Bosz. "Hij kan erg goed koppen en is een winnaar. Het verbaasde me niet dat hij scoorde."

Meer uit Voetbal

Sparta en Fortuna spelen gelijk op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.

2 uur geleden
Heracles wint ook vierde duel onder interim-trainer Krüzen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).

2 uur geleden
Aanvaller Lang maakt eerste doelpunt voor Napoli in Serie A

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.

2 uur geleden
Naujoks vergroot problemen Ajax met twee treffers voor Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.

4 uur geleden
Mühren redt punt voor Volendam tegen FC Twente

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.

4 uur geleden
Ajax verliest van Excelsior in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.

4 uur geleden
PSV wint met uitblinkende doelman Kovar van NAC Breda

BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).

7 uur geleden