Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz ziet dat PSV landstitel nauwelijks meer kan ontgaan

Trainer Bosz ziet dat PSV landstitel nauwelijks meer kan ontgaan

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz besefte na de ruime zege van PSV op AZ (5-1) dat zijn ploeg de landstitel nauwelijks meer kan ontgaan. "We staan er heel goed voor", lachte hij bij ESPN. "We moeten het onszelf heel kwalijk nemen als dit niet meer goed gaat. Maar we moeten nog wel een paar keer winnen."

PSV heeft nu 12 punten meer dan Feyenoord, de nummer 2 die zondag Ajax ontvangt. De club uit Eindhoven voetbalt voor eigen publiek nog tegen Vitesse, Sparta Rotterdam en RKC Waalwijk. PSV heeft ook nog uitduels met sc Heerenveen en Fortuna Sittard op het programma staan.

Bosz vertelde dat hij genoten had van het optreden van PSV tegen AZ. "We hebben het grootste gedeelte van de wedstrijd goed voetbal gespeeld, al waren we nog wel een paar keer slordig. Ik heb genoten van onze doelpunten en mooie combinaties."

De 19-jarige Jesper Uneken bekroonde zijn debuut met het vijfde doelpunt van PSV. De spits was geschorst voor Jong PSV en zat bij de selectie omdat Ricardo Pepi ontbrak. "Hij is een echte spits", zei Bosz. "Hij kan erg goed koppen en is een winnaar. Het verbaasde me niet dat hij scoorde."

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

58 minuten geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

1 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

1 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

2 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

10 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden