Trainer Bosz ziet dat PSV landstitel nauwelijks meer kan ontgaan
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz besefte na de ruime zege van PSV op AZ (5-1) dat zijn ploeg de landstitel nauwelijks meer kan ontgaan. "We staan er heel goed voor", lachte hij bij ESPN. "We moeten het onszelf heel kwalijk nemen als dit niet meer goed gaat. Maar we moeten nog wel een paar keer winnen."
PSV heeft nu 12 punten meer dan Feyenoord, de nummer 2 die zondag Ajax ontvangt. De club uit Eindhoven voetbalt voor eigen publiek nog tegen Vitesse, Sparta Rotterdam en RKC Waalwijk. PSV heeft ook nog uitduels met sc Heerenveen en Fortuna Sittard op het programma staan.
Bosz vertelde dat hij genoten had van het optreden van PSV tegen AZ. "We hebben het grootste gedeelte van de wedstrijd goed voetbal gespeeld, al waren we nog wel een paar keer slordig. Ik heb genoten van onze doelpunten en mooie combinaties."
De 19-jarige Jesper Uneken bekroonde zijn debuut met het vijfde doelpunt van PSV. De spits was geschorst voor Jong PSV en zat bij de selectie omdat Ricardo Pepi ontbrak. "Hij is een echte spits", zei Bosz. "Hij kan erg goed koppen en is een winnaar. Het verbaasde me niet dat hij scoorde."
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
1 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.
3 uur geleden