Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz ziet dat PSV landstitel nauwelijks meer kan ontgaan

Trainer Bosz ziet dat PSV landstitel nauwelijks meer kan ontgaan

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz besefte na de ruime zege van PSV op AZ (5-1) dat zijn ploeg de landstitel nauwelijks meer kan ontgaan. "We staan er heel goed voor", lachte hij bij ESPN. "We moeten het onszelf heel kwalijk nemen als dit niet meer goed gaat. Maar we moeten nog wel een paar keer winnen."

PSV heeft nu 12 punten meer dan Feyenoord, de nummer 2 die zondag Ajax ontvangt. De club uit Eindhoven voetbalt voor eigen publiek nog tegen Vitesse, Sparta Rotterdam en RKC Waalwijk. PSV heeft ook nog uitduels met sc Heerenveen en Fortuna Sittard op het programma staan.

Bosz vertelde dat hij genoten had van het optreden van PSV tegen AZ. "We hebben het grootste gedeelte van de wedstrijd goed voetbal gespeeld, al waren we nog wel een paar keer slordig. Ik heb genoten van onze doelpunten en mooie combinaties."

De 19-jarige Jesper Uneken bekroonde zijn debuut met het vijfde doelpunt van PSV. De spits was geschorst voor Jong PSV en zat bij de selectie omdat Ricardo Pepi ontbrak. "Hij is een echte spits", zei Bosz. "Hij kan erg goed koppen en is een winnaar. Het verbaasde me niet dat hij scoorde."

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

4 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

5 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

7 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

7 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

10 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

11 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

11 uur geleden