Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz zag PSV uitwedstrijd tegen Rangers (2-2) domineren

Trainer Bosz zag PSV uitwedstrijd tegen Rangers (2-2) domineren

GLASGOW (ANP) - Peter Bosz vond dat PSV de uitwedstrijd tegen Rangers FC in de play-offs van de Champions League domineerde. Dat zei de trainer van de Eindhovenaren na het gelijkspel (2-2) tegen RTL7.

"Ik heb een goed PSV gezien", aldus Bosz. "We hebben geprobeerd hier te voetballen en zijn voor de overwinning gegaan. Helaas is dat niet gelukt. Nu moeten we het volgende week in eigen stadion afmaken."

PSV gaf de twee tegendoelpunten onnodig weg, vooral de eerste. "Dat was een grote fout van Ibrahim Sangaré, dat is duidelijk", sprak Bosz. "Maar dat is ook inherent aan onze manier van voetballen. Moeten we dan de bal maar naar voren knallen om er zo voor te zorgen dat je achterin de bal niet verspeelt?"

Bosz was te spreken over verdediger Sergiño Dest, die maandag op huurbasis overkwam van FC Barcelona en direct in de basis startte. "Ik vond hem heel goed spelen."

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

3 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

4 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

5 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

6 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

7 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

7 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

9 uur geleden