Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz weet nog niets over ernst van blessure Veerman

Trainer Bosz weet nog niets over ernst van blessure Veerman

TILBURG (ANP) - Trainer Peter Bosz weet nog niet of hij dinsdag een beroep kan doen op Joey Veerman in het thuisduel van PSV met Sporting Portugal in de Champions League. De middenvelder viel halverwege de tweede helft van het uitduel met Willem II uit met een liesblessure. "Het was dusdanig ernstig dat hij er van af moest", zei de coach. "Maar veel meer kan ik er nog niet over zeggen."

PSV won ook het zevende competitieduel in Tilburg. Ricardo Pepi scoorde tweemaal. "Ik ben blij met de overwinning", zei Bosz bij ESPN. "Maar we hebben niet onze beste wedstrijd gespeeld. Het is ook lastig spelen tegen een tegenstander die de ruimtes klein houdt en geen initiatief neemt. Ik denk dat Perisic goed heeft gedebuteerd. Ik vond hem goed voetballen."

Meer uit Sport

Britse wielrenner Tarling wint tijdrit Giro, Roglic grijpt roze

TIRANA (ANP) - Joshua Tarling heeft de tweede etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 21-jarige Brit van Ineos Grenadiers was de beste in de individuele tijdrit over 13,7 kilometer met start en finish in Tirana, de hoofdstad van Albanië. Tarling bleef de Sloveen Primoz Roglic 1 seconde voor. De Australiër Jay Vine werd derde.

3 uur geleden
Titelverdedigster Swiatek strandt in Rome al in derde ronde

ROME (ANP) - Tennisster Iga Swiatek is vroegtijdig uitgeschakeld op het WTA-toernooi van Rome. De als tweede geplaatste Poolse verloor in de derde ronde van de Amerikaanse Danielle Collins: 6-1 7-5.

3 uur geleden
Marc Márquez wint zesde sprintrace op rij in MotoGP

LE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Marc Márquez (Ducati) heeft ook de sprintrace gewonnen in de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. De zesvoudig wereldkampioen won tot dusver alle zes sprintraces in dit seizoen.

3 uur geleden
Sprintvrouwen 4x100 meter naar finale WK estafette

GUANGZHOU (ANP) - De atletes op de 4x100 meter estafette hebben op de World Relays in het Chinese Guangzhou de finale gehaald. Dat betekent dat het Nederlandse sprintkwartet zich heeft gekwalificeerd voor de WK atletiek in september in Tokio.

4 uur geleden
Tennisser De Jong met mooie zege naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jesper de Jong heeft met een mooie overwinning op Alejandro Davidovich Fokina de derde ronde van het tennistoernooi van Rome bereikt. De 24-jarige Haarlemmer was veel te sterk voor de Spanjaard, de nummer 26 van de wereldranglijst. De Jong gunde zijn opponent slechts twee games: 6-0 6-2.

4 uur geleden
MotoGP introduceert races met Harley-Davidson in 2026

LE MANS (ANP) - De MotoGP introduceert een nieuwe mondiale raceklasse met motoren van het beroemde Amerikaanse merk Harley-Davidson. De serie van twaalf races start in 2026, met steeds twee races tijdens zes grands prix verdeeld over Europa en de Verenigde Staten.

4 uur geleden
Vollering bedankt 'sterke ploeg' voor tweede eindzege in Vuelta

ALTO DE COTOBELLO (ANP) - Demi Vollering was uiteraard dolblij met haar tweede achtereenvolgende eindzege in de Vuelta Femenina, maar ze vergat niet haar ploeggenoten van FDJ-Suez te betrekken bij haar succes. "Het team was zo sterk. We hebben ook vandaag weer de controle gehad over de koers", zei de 28-jarige wielrenster in het flashinterview na de laatste etappe. Vollering gaf de rode trui glans door de slotrit naar de Alto de Cotobello te winnen. "Met dank aan de prestaties van het hele team."

5 uur geleden