Trainer Bosz weet nog niet wanneer Veerman terugkeert bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz weet nog niet wanneer de geblesseerde Joey Veerman terugkeert bij PSV. "Soms duren dingen gewoon wat langer, dat kan in het voetbal", zei hij tijdens een persconferentie. Hoelang het met Joey gaat duren weet ik echt niet."
Veerman viel op 28 september tijdens een uitwedstrijd tegen Willem II uit met een liesblessure. Hij mist zaterdag de uitwedstrijd tegen AZ en het duel van dinsdag met Paris-Saint Germain in de Champions League komt ook te vroeg. Bosz kan verder nog geen beroep doen op de geblesseerde Hirving Lozano en Sergiño Dest. Hij vindt Noa Lang en Rick Karsdorp steeds fitter worden, maar kan nog niet zeggen of ze een hele wedstrijd kunnen spelen.
Het was een beetje onrustig bij PSV tijdens de interlandperiode. Bosz kreeg een schikkingsvoorstel van één duel schorsing aangeboden voor zijn kritiek op scheidsrechter Danny Makkelie na een duel met Sparta Rotterdam. De coach was het daar niet mee eens en kreeg een beetje gelijk van de onafhankelijke tuchtcommissie van de KNVB die hem een voorwaardelijke straf van een duel schorsing heeft opgelegd. "Het is voor mij geen straf want ik zit gewoon op de bank tegen AZ", zei Bosz. "En anders was ik in beroep gegaan. Ik moet mijn woorden kennelijk een beetje gaan wegen. Ik zal voorzichtiger zijn. Dat is jammer."
Vermoeid
Jerdy Schouten ontbrak bij het Nederlands elftal omdat hij volgens PSV vermoeid was. Maar de middenvelder vertelde vervolgens zelf aan De Telegraaf dat hij een botkneuzing had. Bosz was verrast over de uitlatingen van zijn middenvelder. Hij heeft met hem gesproken maar wil er geen grote zaak van maken. Schouten is inmiddels voldoende hersteld om weer voor PSV uit te komen.
PSV voert de ranglijst van de Eredivisie na acht speelronden aan zonder verliespunten. AZ staat derde, met een achterstand van 8 punten op de kampioen. PSV won vorig seizoen met 4-0 in Alkmaar. "Tijdens wedstrijden zitten we nog niet op dat niveau van vorig jaar", zei Bosz. "Maar de afgelopen twee weken op de trainingen wel."
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.
25 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
2 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
7 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
10 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
22 uur geleden