Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz weet nog niet wanneer Veerman terugkeert bij PSV

Trainer Bosz weet nog niet wanneer Veerman terugkeert bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz weet nog niet wanneer de geblesseerde Joey Veerman terugkeert bij PSV. "Soms duren dingen gewoon wat langer, dat kan in het voetbal", zei hij tijdens een persconferentie. Hoelang het met Joey gaat duren weet ik echt niet."

Veerman viel op 28 september tijdens een uitwedstrijd tegen Willem II uit met een liesblessure. Hij mist zaterdag de uitwedstrijd tegen AZ en het duel van dinsdag met Paris-Saint Germain in de Champions League komt ook te vroeg. Bosz kan verder nog geen beroep doen op de geblesseerde Hirving Lozano en Sergiño Dest. Hij vindt Noa Lang en Rick Karsdorp steeds fitter worden, maar kan nog niet zeggen of ze een hele wedstrijd kunnen spelen.

Het was een beetje onrustig bij PSV tijdens de interlandperiode. Bosz kreeg een schikkingsvoorstel van één duel schorsing aangeboden voor zijn kritiek op scheidsrechter Danny Makkelie na een duel met Sparta Rotterdam. De coach was het daar niet mee eens en kreeg een beetje gelijk van de onafhankelijke tuchtcommissie van de KNVB die hem een voorwaardelijke straf van een duel schorsing heeft opgelegd. "Het is voor mij geen straf want ik zit gewoon op de bank tegen AZ", zei Bosz. "En anders was ik in beroep gegaan. Ik moet mijn woorden kennelijk een beetje gaan wegen. Ik zal voorzichtiger zijn. Dat is jammer."

Vermoeid

Jerdy Schouten ontbrak bij het Nederlands elftal omdat hij volgens PSV vermoeid was. Maar de middenvelder vertelde vervolgens zelf aan De Telegraaf dat hij een botkneuzing had. Bosz was verrast over de uitlatingen van zijn middenvelder. Hij heeft met hem gesproken maar wil er geen grote zaak van maken. Schouten is inmiddels voldoende hersteld om weer voor PSV uit te komen.

PSV voert de ranglijst van de Eredivisie na acht speelronden aan zonder verliespunten. AZ staat derde, met een achterstand van 8 punten op de kampioen. PSV won vorig seizoen met 4-0 in Alkmaar. "Tijdens wedstrijden zitten we nog niet op dat niveau van vorig jaar", zei Bosz. "Maar de afgelopen twee weken op de trainingen wel."

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

27 minuten geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

1 uur geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

2 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

3 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

3 uur geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 dag geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

1 dag geleden