Trainer Bosz weet nog niet wanneer Veerman terugkeert bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz weet nog niet wanneer de geblesseerde Joey Veerman terugkeert bij PSV. "Soms duren dingen gewoon wat langer, dat kan in het voetbal", zei hij tijdens een persconferentie. Hoelang het met Joey gaat duren weet ik echt niet."
Veerman viel op 28 september tijdens een uitwedstrijd tegen Willem II uit met een liesblessure. Hij mist zaterdag de uitwedstrijd tegen AZ en het duel van dinsdag met Paris-Saint Germain in de Champions League komt ook te vroeg. Bosz kan verder nog geen beroep doen op de geblesseerde Hirving Lozano en Sergiño Dest. Hij vindt Noa Lang en Rick Karsdorp steeds fitter worden, maar kan nog niet zeggen of ze een hele wedstrijd kunnen spelen.
Het was een beetje onrustig bij PSV tijdens de interlandperiode. Bosz kreeg een schikkingsvoorstel van één duel schorsing aangeboden voor zijn kritiek op scheidsrechter Danny Makkelie na een duel met Sparta Rotterdam. De coach was het daar niet mee eens en kreeg een beetje gelijk van de onafhankelijke tuchtcommissie van de KNVB die hem een voorwaardelijke straf van een duel schorsing heeft opgelegd. "Het is voor mij geen straf want ik zit gewoon op de bank tegen AZ", zei Bosz. "En anders was ik in beroep gegaan. Ik moet mijn woorden kennelijk een beetje gaan wegen. Ik zal voorzichtiger zijn. Dat is jammer."
Vermoeid
Jerdy Schouten ontbrak bij het Nederlands elftal omdat hij volgens PSV vermoeid was. Maar de middenvelder vertelde vervolgens zelf aan De Telegraaf dat hij een botkneuzing had. Bosz was verrast over de uitlatingen van zijn middenvelder. Hij heeft met hem gesproken maar wil er geen grote zaak van maken. Schouten is inmiddels voldoende hersteld om weer voor PSV uit te komen.
PSV voert de ranglijst van de Eredivisie na acht speelronden aan zonder verliespunten. AZ staat derde, met een achterstand van 8 punten op de kampioen. PSV won vorig seizoen met 4-0 in Alkmaar. "Tijdens wedstrijden zitten we nog niet op dat niveau van vorig jaar", zei Bosz. "Maar de afgelopen twee weken op de trainingen wel."
Meer uit Voetbal
ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
54 minuten geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
12 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
13 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
15 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
16 uur geleden