Trainer Bosz vreest zware knieblessure Fosu-Mensah
LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen moet het mogelijk lange tijd stellen zonder Timothy Fosu-Mensah. Trainer Peter Bosz vreest een ernstige knieblessure bij de 23-jarige verdediger. "Ik hoop dat het niet waar is, maar ik ben bang dat het weer iets met de kruisband is", zei Bosz na de thuisnederlaag tegen SC Freiburg (1-2).
Fosu-Mensah viel vlak voor de rust geblesseerd uit. De drievoudig international van Oranje kwam deze winter over van Manchester United en stond de afgelopen vijf wedstrijden in de Bundesliga steeds in de basis. "Dat zou dan al de derde speler zijn van dit seizoen", aldus Bosz, die de Braziliaan Paulinho vanwege gescheurde kruisbanden het hele seizoen al moet missen en eind januari ook Julian Baumgartlinger zag wegvallen met een kruisbandblessure.
Fosu-Mensah liep in april 2019 ook een zware knieblessure op en was maandenlang niet inzetbaar bij Manchester United. "Maar dit keer is het de andere knie", wist Bosz.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.
52 minuten geledenGDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.
1 uur geledenMADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
22 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
1 dag geleden