Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz vreest zware knieblessure Fosu-Mensah

Trainer Bosz vreest zware knieblessure Fosu-Mensah

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen moet het mogelijk lange tijd stellen zonder Timothy Fosu-Mensah. Trainer Peter Bosz vreest een ernstige knieblessure bij de 23-jarige verdediger. "Ik hoop dat het niet waar is, maar ik ben bang dat het weer iets met de kruisband is", zei Bosz na de thuisnederlaag tegen SC Freiburg (1-2).

Fosu-Mensah viel vlak voor de rust geblesseerd uit. De drievoudig international van Oranje kwam deze winter over van Manchester United en stond de afgelopen vijf wedstrijden in de Bundesliga steeds in de basis. "Dat zou dan al de derde speler zijn van dit seizoen", aldus Bosz, die de Braziliaan Paulinho vanwege gescheurde kruisbanden het hele seizoen al moet missen en eind januari ook Julian Baumgartlinger zag wegvallen met een kruisbandblessure.

Fosu-Mensah liep in april 2019 ook een zware knieblessure op en was maandenlang niet inzetbaar bij Manchester United. "Maar dit keer is het de andere knie", wist Bosz.

Meer uit Voetbal

Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

57 minuten geleden
Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

7 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

16 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

16 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

17 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

17 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

19 uur geleden