Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz vooral tevreden over tweede helft van PSV

Trainer Bosz vooral tevreden over tweede helft van PSV

VOLENDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz was vooral tevreden over de tweede helft van PSV van het gewonnen uitduel met FC Volendam (1-5). "Toen speelden we veel beter in balbezit", zei hij. "Dan voorkom je ook counters."

PSV had het voor rust een stuk lastiger met de nummer 17 van de ranglijst. Jordan Teze passeerde al in de eerste minuut zijn eigen doelman. Aanvaller Zach Booth van FC Volendam schoot nog op de paal nadat Ismael Saibrai gelijk had gemaakt voor PSV.

"In de eerste helft deden we het niet goed", zei Bosz bij ESPN. "We speelden in een te laag tempo en het was statisch. Maar als je de tegenstander veel laat lopen, dan profiteer je daar vaak later in de wedstrijd van. In de tweede helft ging ons tempo omhoog en waren we ook beter gewend aan spelen op kunstgras. En we hebben jongens op de bank die ook kunnen ballen", doelde hij onder meer op de invallers Ricardo Pepi en Isaac Babadi die scoorden.

PSV verstevigde met de zege de koppositie van de Eredivisie. Feyenoord, de nummer 2 van de ranglijst, begint om 20.00 uur met een achterstand van 13 punten aan het thuisduel met Sparta Rotterdam.

Meer uit Voetbal

Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

7 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

8 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

10 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

11 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

12 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

13 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

15 uur geleden