Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz vooral tevreden over tweede helft van PSV

Trainer Bosz vooral tevreden over tweede helft van PSV

VOLENDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz was vooral tevreden over de tweede helft van PSV van het gewonnen uitduel met FC Volendam (1-5). "Toen speelden we veel beter in balbezit", zei hij. "Dan voorkom je ook counters."

PSV had het voor rust een stuk lastiger met de nummer 17 van de ranglijst. Jordan Teze passeerde al in de eerste minuut zijn eigen doelman. Aanvaller Zach Booth van FC Volendam schoot nog op de paal nadat Ismael Saibrai gelijk had gemaakt voor PSV.

"In de eerste helft deden we het niet goed", zei Bosz bij ESPN. "We speelden in een te laag tempo en het was statisch. Maar als je de tegenstander veel laat lopen, dan profiteer je daar vaak later in de wedstrijd van. In de tweede helft ging ons tempo omhoog en waren we ook beter gewend aan spelen op kunstgras. En we hebben jongens op de bank die ook kunnen ballen", doelde hij onder meer op de invallers Ricardo Pepi en Isaac Babadi die scoorden.

PSV verstevigde met de zege de koppositie van de Eredivisie. Feyenoord, de nummer 2 van de ranglijst, begint om 20.00 uur met een achterstand van 13 punten aan het thuisduel met Sparta Rotterdam.

Meer uit Voetbal

United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

4 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

11 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

16 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden