Trainer Bosz vooral tevreden over tweede helft van PSV
VOLENDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz was vooral tevreden over de tweede helft van PSV van het gewonnen uitduel met FC Volendam (1-5). "Toen speelden we veel beter in balbezit", zei hij. "Dan voorkom je ook counters."
PSV had het voor rust een stuk lastiger met de nummer 17 van de ranglijst. Jordan Teze passeerde al in de eerste minuut zijn eigen doelman. Aanvaller Zach Booth van FC Volendam schoot nog op de paal nadat Ismael Saibrai gelijk had gemaakt voor PSV.
"In de eerste helft deden we het niet goed", zei Bosz bij ESPN. "We speelden in een te laag tempo en het was statisch. Maar als je de tegenstander veel laat lopen, dan profiteer je daar vaak later in de wedstrijd van. In de tweede helft ging ons tempo omhoog en waren we ook beter gewend aan spelen op kunstgras. En we hebben jongens op de bank die ook kunnen ballen", doelde hij onder meer op de invallers Ricardo Pepi en Isaac Babadi die scoorden.
PSV verstevigde met de zege de koppositie van de Eredivisie. Feyenoord, de nummer 2 van de ranglijst, begint om 20.00 uur met een achterstand van 13 punten aan het thuisduel met Sparta Rotterdam.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
4 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
13 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
16 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
16 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
18 uur geleden