Trainer Bosz vooral tevreden over tweede helft van PSV
VOLENDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz was vooral tevreden over de tweede helft van PSV van het gewonnen uitduel met FC Volendam (1-5). "Toen speelden we veel beter in balbezit", zei hij. "Dan voorkom je ook counters."
PSV had het voor rust een stuk lastiger met de nummer 17 van de ranglijst. Jordan Teze passeerde al in de eerste minuut zijn eigen doelman. Aanvaller Zach Booth van FC Volendam schoot nog op de paal nadat Ismael Saibrai gelijk had gemaakt voor PSV.
"In de eerste helft deden we het niet goed", zei Bosz bij ESPN. "We speelden in een te laag tempo en het was statisch. Maar als je de tegenstander veel laat lopen, dan profiteer je daar vaak later in de wedstrijd van. In de tweede helft ging ons tempo omhoog en waren we ook beter gewend aan spelen op kunstgras. En we hebben jongens op de bank die ook kunnen ballen", doelde hij onder meer op de invallers Ricardo Pepi en Isaac Babadi die scoorden.
PSV verstevigde met de zege de koppositie van de Eredivisie. Feyenoord, de nummer 2 van de ranglijst, begint om 20.00 uur met een achterstand van 13 punten aan het thuisduel met Sparta Rotterdam.
Meer uit Voetbal
MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
10 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.
10 uur geledenCASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).
11 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
12 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.
13 uur geleden