Trainer Bosz vooral tevreden over tweede helft van PSV
VOLENDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz was vooral tevreden over de tweede helft van PSV van het gewonnen uitduel met FC Volendam (1-5). "Toen speelden we veel beter in balbezit", zei hij. "Dan voorkom je ook counters."
PSV had het voor rust een stuk lastiger met de nummer 17 van de ranglijst. Jordan Teze passeerde al in de eerste minuut zijn eigen doelman. Aanvaller Zach Booth van FC Volendam schoot nog op de paal nadat Ismael Saibrai gelijk had gemaakt voor PSV.
"In de eerste helft deden we het niet goed", zei Bosz bij ESPN. "We speelden in een te laag tempo en het was statisch. Maar als je de tegenstander veel laat lopen, dan profiteer je daar vaak later in de wedstrijd van. In de tweede helft ging ons tempo omhoog en waren we ook beter gewend aan spelen op kunstgras. En we hebben jongens op de bank die ook kunnen ballen", doelde hij onder meer op de invallers Ricardo Pepi en Isaac Babadi die scoorden.
PSV verstevigde met de zege de koppositie van de Eredivisie. Feyenoord, de nummer 2 van de ranglijst, begint om 20.00 uur met een achterstand van 13 punten aan het thuisduel met Sparta Rotterdam.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
33 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
35 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
42 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
3 uur geleden