Trainer Bosz verrast tegen Feyenoord met Schouten als verdediger
ROTTERDAM (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kiest in de uitwedstrijd tegen Feyenoord voor een verrassende opstelling. Middenvelder Jerdy Schouten schuift een linie naar achteren en begint samen met Olivier Boscagli in het centrum van de verdediging. Dat gaat ten koste van André Ramalho, die in De Kuip op de reservebank zit.
Ismael Saibari neemt de vrijgekomen plek van Schouten op het middenveld, naast Joey Veerman, over. Guus Til is de meest aanvallende middenvelder.
Bosz heeft niet de beschikking over zijn geblesseerde buitenspelers Noa Lang en Hirving Lozano. De Belgen Johan Bakayoko (rechts) en Yorbe Vertessen (links) bezetten de vleugels.
Opstelling
PSV is na dertien speelronden nog zonder puntenverlies en begint het duel met een voorsprong van 7 punten op eerste achtervolger Feyenoord. Vijf seizoenen geleden won PSV, met Mark van Bommel als trainer, ook de eerste dertien competitiewedstrijden. Het ging toen mis in de veertiende speelronde bij Feyenoord (2-1).
Opstelling PSV: Benítez; Teze, Schouten, Boscagli en Dest; Saibari, Til en Veerman; Bakayoko, De Jong en Vertessen.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP/DPA) - Bernd Neuendorf, de voorzitter van de Duitse voetbalbond DFB, heeft de toekenning van een vredesprijs door wereldvoetbalbond FIFA aan de Amerikaanse president Donald Trump verdedigd. "We waren allemaal verheugd toen het conflict in het Midden-Oosten werd beëindigd en er een akkoord werd ondertekend. Eerlijk gezegd zou dit niet mogelijk zijn geweest zonder de VS en zonder de inspanningen van de president", zei Neuendorf over de toekenning, die ook kritiek opleverde.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De KNVB wil alle Oranjesupporters snel informeren over de kaartverkoop voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hopen veel trouwe Oranjefans in de stadions te zien, maar ook de vele Amerikaanse supporters met Oranje-roots die ons team zichtbaar en hoorbaar komen steunen", zei secretaris-generaal Gijs de Jong van de voetbalbond.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat gaat niet alleen met Curaçao naar het WK om te genieten. "We willen ook resultaat halen, hoe lastig dat ook is", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Anders geniet je ook niet."
15 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Japanse bondscoach Hajime Moriyasu had het Nederlands elftal liever ontlopen op het WK voetbal. "Ze zijn voor mij een wereldmacht in het voetbal", zei hij in de mixed zone van het Kennedy Center in Washington. "Ze hebben drie keer in een finale van een WK gestaan. Dat zegt niet alles misschien, maar ze hebben nog steeds heel goede spelers."
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor het eerst in zes weken weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 2-0 te sterk voor Excelsior, dat vanaf de 70e minuut met tien man speelde na een directe rode kaart voor Stijn Middendorp. Groningen-speler Marco Rente kreeg kort voor tijd zijn tweede gele kaart en moest ook vertrekken.
16 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is redelijk tevreden over het resultaat van de loting voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik denk dat het zwaarder had gekund", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Je kijkt natuurlijk naar de indeling van de vier potten. Noorwegen in pot 3 en mogelijk Italië in pot 4 waren zware tegenstanders geweest."
16 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan, Tunesië en de winnaar van de play-offs tussen Oekraïne, Zweden, Polen en Albanië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.
18 uur geleden