Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz van Leverkusen hoopt op toptalent Havertz

Trainer Bosz van Leverkusen hoopt op toptalent Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van Bayer Leverkusen weet nog niet of hij dinsdag Kai Havertz kan opstellen in de halve finale van de Duitse beker tegen vierdeklasser 1. FC Saarbrücken. "Het lijkt allemaal niet zo ernstig", zegt hij over de spierblessure van zijn sterspeler. "Mijn gevoel zegt dat het eerder dagen dan weken duurt."

Havertz miste zaterdag het verloren competitieduel met Bayern München (2-4). De 20-jarige aanvaller steekt de laatste weken in grootse vorm. Niet alleen Bayern München volgt het toptalent met veel interesse. Ook Real Madrid zou hem graag inlijven.

Bosz wil niet al te veel risico met Havertz nemen omdat Leverkusen ook nog in de race is om een ticket voor de Champions League van volgend seizoen. De club staat vijfde in de Bundesliga, met evenveel punten als Borussia Mönchengladbach. De beste vier ploegen van de ranglijst plaatsen zich voor de Champions League.

Havertz staat nog twee jaar onder contract bij Leverkusen. Voor de coronacrisis zou er een prijskaartje van rond de 100 miljoen euro aan hem hebben gehangen.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

28 minuten geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

31 minuten geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

1 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

3 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

3 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

4 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

5 uur geleden