Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz van Leverkusen hoopt op toptalent Havertz

Trainer Bosz van Leverkusen hoopt op toptalent Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van Bayer Leverkusen weet nog niet of hij dinsdag Kai Havertz kan opstellen in de halve finale van de Duitse beker tegen vierdeklasser 1. FC Saarbrücken. "Het lijkt allemaal niet zo ernstig", zegt hij over de spierblessure van zijn sterspeler. "Mijn gevoel zegt dat het eerder dagen dan weken duurt."

Havertz miste zaterdag het verloren competitieduel met Bayern München (2-4). De 20-jarige aanvaller steekt de laatste weken in grootse vorm. Niet alleen Bayern München volgt het toptalent met veel interesse. Ook Real Madrid zou hem graag inlijven.

Bosz wil niet al te veel risico met Havertz nemen omdat Leverkusen ook nog in de race is om een ticket voor de Champions League van volgend seizoen. De club staat vijfde in de Bundesliga, met evenveel punten als Borussia Mönchengladbach. De beste vier ploegen van de ranglijst plaatsen zich voor de Champions League.

Havertz staat nog twee jaar onder contract bij Leverkusen. Voor de coronacrisis zou er een prijskaartje van rond de 100 miljoen euro aan hem hebben gehangen.

Meer uit Voetbal

Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

9 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

10 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

12 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

12 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

12 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

13 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

13 uur geleden