Trainer Bosz van Leverkusen 3 duels zonder Bailey
FRANKFURT (ANP) - Trainer Peter Bosz kan drie wedstrijden niet beschikken over Leverkusen-aanvaller Leon Bailey. De Jamaicaan heeft drie wedstrijden schorsing gekregen wegens de rode kaart die hij kreeg in het duel met 1. FC Köln. Ook kreeg hij een boete van 20.000 euro omdat hij in het duel tegenstander Kingsley Ehizibue in het gezicht sloeg.
Bayer Leverkusen en Bailey leggen zich neer bij de straf. Wel is de club boos op de vleugelspits. Bailey kreeg begin november ook al rood tegen Borussia Mönchengladbach. Het leverde hem een schorsing van twee duels en een boete van 20.000 euro op. De Jamaicaan vierde daarna zijn rentree met twee doelpunten tegen Bayern München (2-1).
Bailey kan pas op 26 januari weer in actie komen als zijn club het opneemt tegen Fortuna Düsseldorf.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
4 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
7 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
7 uur geleden