Trainer Bosz niet bezorgd over gemiste kansen
MOSKOU (ANP/DPA) - Coach Peter Bosz van Bayer Leverkusen maakt zich in de aanloop naar het duel met Lokomotiv Moskou in de Champions League geen zorgen over de vele gemiste doelkansen van zijn ploeg. "Ik zou me meer zorgen maken, als we geen kansen zouden creëren", zei de trainer in Moskou.
In het duel met SC Freiburg van afgelopen zaterdag zag Bosz zijn spelers 27 keer op doel schieten, maar de wedstrijd eindigde in 1-1. "Als je zoveel doelkansen creëert tegen zo'n sterke ploeg, dan doe je veel goed." Dat zijn spelers maar één kans wisten te verzilveren, hoort volgens Bosz bij het voetbal. "De ene keer heb je 27 doelkansen en gaat er maar één in. En de andere keer heb je maar twee schoten op doel en scoor je twee keer."
Leverkusen verloor de eerste wedstrijd van Lokomotiv Moskou met 2-1. Beide ploegen hebben drie punten uit vier duels. Atlético Madrid heeft zeven punten en Juventus is al zeker van de knock-outfase met tien punten.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.
10 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
11 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Een van de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van fans van Feyenoord in het uitduel van vorige week met SC Cambuur heeft blijvende gehoorschade opgelopen. "Een man van 41 heeft nu het gehoor van een 70-jarige en hij is er erg emotioneel onder", vertelde algemeen directeur Jesse Bergsma van SC Cambuur vlak voor het thuisduel met FC Twente.
11 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met Napoli een thuiswedstrijd tegen Como verloren (1-2). De linksbuiten had een basisplaats bij de thuisploeg en werd na 56 minuten gewisseld.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft ook de derde competitiewedstrijd onder de teruggekeerde trainer José Mourinho gewonnen. De club vierde voor eigen publiek een ruime zege op Málaga (4-0), dat afgelopen seizoen naar La Liga promoveerde.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar vrij eenvoudig tot een goed einde gebracht. Op het spel van de ploeg uit de hoofdstad was nog voldoende aan te merken. Maar zes dagen voor de topper tegen kampioen PSV liep de formatie van trainer Míchel Sánchez na rust uit naar een ruime zege: 0-4.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar met 4-0 gewonnen. Davy Klaassen, Steven Berghuis, Tolu Arokodare en Marcos Leonardo maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Amsterdam.
14 uur geleden