Trainer Bosz niet bezorgd over gemiste kansen
MOSKOU (ANP/DPA) - Coach Peter Bosz van Bayer Leverkusen maakt zich in de aanloop naar het duel met Lokomotiv Moskou in de Champions League geen zorgen over de vele gemiste doelkansen van zijn ploeg. "Ik zou me meer zorgen maken, als we geen kansen zouden creëren", zei de trainer in Moskou.
In het duel met SC Freiburg van afgelopen zaterdag zag Bosz zijn spelers 27 keer op doel schieten, maar de wedstrijd eindigde in 1-1. "Als je zoveel doelkansen creëert tegen zo'n sterke ploeg, dan doe je veel goed." Dat zijn spelers maar één kans wisten te verzilveren, hoort volgens Bosz bij het voetbal. "De ene keer heb je 27 doelkansen en gaat er maar één in. En de andere keer heb je maar twee schoten op doel en scoor je twee keer."
Leverkusen verloor de eerste wedstrijd van Lokomotiv Moskou met 2-1. Beide ploegen hebben drie punten uit vier duels. Atlético Madrid heeft zeven punten en Juventus is al zeker van de knock-outfase met tien punten.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft per direct afscheid genomen van trainer Melvin Boel. De 39-jarige trainer had net zijn eerste seizoen afgemaakt en had nog een contract voor twee seizoenen in Deventer. "Na een intensieve en open evaluatie van het afgelopen seizoen kwamen beide partijen gezamenlijk tot de conclusie dat het beter is om uit elkaar te gaan", meldt de club.
8 minuten geledenNAPELS (ANP) - Rasmus Højlund vervolgt zijn carrière bij Napoli. De 23-jarige aanvaller kwam het afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor de club uit Napels, die de Deen nu definitief overneemt van Manchester United.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft de Noor Travis Hernes definitief vastgelegd. De 20-jarige middenvelder werd het afgelopen seizoen al gehuurd van Newcastle United en kwam bij Groningen tot elf optredens, waarvan drie als basisspeler. Groningen heeft de koopoptie in het huurcontract gelicht en de voetballer voor vier jaar vastgelegd.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Aan het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico doen meer spelers van Nederlandse clubs mee dan ooit. Uit de Eredivisie zijn 33 voetballers geselecteerd, uit de eerste divisie 5. Gezamenlijk is dat het dubbele van de 19 van het WK in 2022 in Qatar. Het komende wereldkampioenschap telt met 48 ook meer deelnemers dan ooit.
10 uur geledenRABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.
23 uur geledenRIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.
23 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.
1 dag geleden