Trainer Bosz niet bezorgd over gemiste kansen
MOSKOU (ANP/DPA) - Coach Peter Bosz van Bayer Leverkusen maakt zich in de aanloop naar het duel met Lokomotiv Moskou in de Champions League geen zorgen over de vele gemiste doelkansen van zijn ploeg. "Ik zou me meer zorgen maken, als we geen kansen zouden creëren", zei de trainer in Moskou.
In het duel met SC Freiburg van afgelopen zaterdag zag Bosz zijn spelers 27 keer op doel schieten, maar de wedstrijd eindigde in 1-1. "Als je zoveel doelkansen creëert tegen zo'n sterke ploeg, dan doe je veel goed." Dat zijn spelers maar één kans wisten te verzilveren, hoort volgens Bosz bij het voetbal. "De ene keer heb je 27 doelkansen en gaat er maar één in. En de andere keer heb je maar twee schoten op doel en scoor je twee keer."
Leverkusen verloor de eerste wedstrijd van Lokomotiv Moskou met 2-1. Beide ploegen hebben drie punten uit vier duels. Atlético Madrid heeft zeven punten en Juventus is al zeker van de knock-outfase met tien punten.
Meer uit Voetbal
KUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond (AFC) heeft verklaard dat het "solidair" is met de UEFA en de CONCACAF over hun afwijzing van het commercialiseringsplan van de FIFA. De AFC dreigde echter niet met een boycot van de FIFA-competities, zoals de Europese bond donderdag wel deed. Na de aankondiging van de boycot door de UEFA wees de Noord-Amerikaanse voetbalbond CONCACAF het voorstel eveneens af.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Topadviseur Carlos Cordeiro van FIFA-voorzitter Gianni Infantino stapt op na het voorstel een belang in het WK voetbal te verkopen. Dat staat in een verklaring van de 70-jarige Amerikaan die op X is verspreid. Cordeiro had naar eigen zeggen niets met de plannen van doen en wil er niets mee te maken hebben. "Een slechte deal voor de FIFA-landen en een slechte deal voor het voetbal", noemde de adviseur van Infantino de voornemens.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB is niet van mening veranderd door de reactie van de FIFA op de kritiek van onder meer de UEFA op het commercialiseringsplan van de wereldvoetbalbond. "Ons standpunt blijft onverminderd hetzelfde", liet een woordvoerder van de KNVB vrijdag aan het ANP weten.
2 uur geledenMILAAN (ANP/AFP) - De beroemde Italiaanse voetballer van AC Milan Franco Baresi is op 66-jarige leeftijd overleden. Zijn club heeft dit vrijdag bekendgemaakt: "Milan rouwt om het overlijden van Franco Baresi, die, net als zijn shirt met nummer 6, voor altijd een onlosmakelijk en fundamenteel onderdeel zal blijven van het DNA en de geschiedenis van de club."
5 uur geledenZÜRICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft ondanks het felle verzet van onder meer de UEFA verklaard door te gaan met zijn commercialiseringsplan. De wereldvoetbalbond sloeg tevens terug naar de critici. "Niemand verkoopt het voetbal", schreef de FIFA in een verklaring. "Dit is iets waar de FIFA nooit op zou ingaan."
5 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - FC Twente is in de tweede voorronde van de Europa League uitgeschakeld door het Hongaarse Ferencváros. Nadat Twente een week geleden in Enschede met 2-1 had verloren, werd het donderdagavond in Boedapest 2-2.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de derde voorronde van de Conference League bereikt ten koste van het Servische FK Vojvodina. Donderdag werd het in de Johan Cruijff Arena 4-1, nadat de Amsterdammers een week eerder in Servië ook al met 4-1 hadden gewonnen. Vojvodina kwam op voorsprong via Đorđe Crnomarković. Voor Ajax maakte Davy Klaassen de gelijkmaker en scoorde Oscar Gloukh drie keer.
15 uur geleden