Trainer Bosz na derde zege op rij stevig in subtop met Leverkusen
LEVERKUSEN (ANP) - Peter Bosz zit met Bayer Leverkusen in een sterke fase. De Nederlandse trainer zag zijn elftal zondag voor de vijfde achtereenvolgende keer winnen. FC Augsburg werd in de Bundesliga met 2-0 verslagen.
Moussa Diaby opende na een half uur spelen de score. Nadiem Amiri zorgde in de tweede helft voor de tweede treffer.
De Nederlander Daley Sinkgraven bleef tegen Augsburg op de reservebank. In het duel met FC Porto, in de Europa League, speelde hij donderdag nog wel mee. Leverkusen won die wedstrijd met 2-1. Naast drie zeges in de competitie en de winst op FC Porto was Leverkusen deze maand ook succesvol in het Duitse bekertoernooi. De ploeg van Bosz versloeg VfB Stuttgart met 2-1.
In de Bundesliga neemt Leverkusen na 23 speelronden de vijfde plaats in. De achterstand op koploper Bayern München is zes punten.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
16 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
3 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
3 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.
4 uur geledenMONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.
4 uur geleden