Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz met Leverkusen uitgeschakeld in Europa League

Trainer Bosz met Leverkusen uitgeschakeld in Europa League

DÜSSELDORF (ANP) - Trainer Peter Bosz is het niet gelukt met Leverkusen de halve finale van de Europa League te bereiken. De Duitse formatie verloor maandag op het neutrale terrein van Düsseldorf van Inter. Het werd 2-1 voor de Italianen, die de hele wedstrijd met Stefan de Vrij in de verdediging speelden.

Na iets meer dan 20 minuten leidde Inter al met 2-0. Nicolò Barella en Romelu Lukaku scoorden voor de Italianen. Kai Havertz, het grote Duitse talent, bracht vervolgens al snel de spanning terug.

Bij 2-1 voor kreeg Inter een strafschop van scheidsrechter Carlos Del Cerro Grande wegens vermeend hands van Daley Sinkgraven. Op advies van de VAR draaide de Spanjaard de beslissing echter terug. De bal had de schouder van de Nederlander geraakt.

Strafschop

In de 90e minuut kreeg Inter opnieuw een strafschop, na een overtreding op de goed ingevallen oud-Ajacied Christian Eriksen. Opnieuw greep de VAR in, nu omdat een andere Italiaanse aanvaller de bal bij de betreffende aanval vluchtig met de hand raakte.

Er waren geen toeschouwers in het stadion van Düsseldorf. De Europa League wordt vanwege de verspreiding van het coronavirus vanaf de kwartfinales in verkorte vorm in enkele Duitse steden afgewerkt.

Meer uit Voetbal

Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

43 minuten geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

1 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

1 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

2 uur geleden
Ajax werkt mogelijke play-offs af in Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.

2 uur geleden
De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

6 uur geleden
Barcelona en Spanje wachten op nieuws over ernst blessure Yamal

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.

7 uur geleden