Trainer Bosz met Leverkusen uitgeschakeld in Europa League
DÜSSELDORF (ANP) - Trainer Peter Bosz is het niet gelukt met Leverkusen de halve finale van de Europa League te bereiken. De Duitse formatie verloor maandag op het neutrale terrein van Düsseldorf van Inter. Het werd 2-1 voor de Italianen, die de hele wedstrijd met Stefan de Vrij in de verdediging speelden.
Na iets meer dan 20 minuten leidde Inter al met 2-0. Nicolò Barella en Romelu Lukaku scoorden voor de Italianen. Kai Havertz, het grote Duitse talent, bracht vervolgens al snel de spanning terug.
Bij 2-1 voor kreeg Inter een strafschop van scheidsrechter Carlos Del Cerro Grande wegens vermeend hands van Daley Sinkgraven. Op advies van de VAR draaide de Spanjaard de beslissing echter terug. De bal had de schouder van de Nederlander geraakt.
Strafschop
In de 90e minuut kreeg Inter opnieuw een strafschop, na een overtreding op de goed ingevallen oud-Ajacied Christian Eriksen. Opnieuw greep de VAR in, nu omdat een andere Italiaanse aanvaller de bal bij de betreffende aanval vluchtig met de hand raakte.
Er waren geen toeschouwers in het stadion van Düsseldorf. De Europa League wordt vanwege de verspreiding van het coronavirus vanaf de kwartfinales in verkorte vorm in enkele Duitse steden afgewerkt.
Meer uit Voetbal
LE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
24 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
53 minuten geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
2 uur geledenALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.
5 uur geledenHENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.
8 uur geleden