Trainer Bosz met Leverkusen uitgeschakeld in Europa League
DÜSSELDORF (ANP) - Trainer Peter Bosz is het niet gelukt met Leverkusen de halve finale van de Europa League te bereiken. De Duitse formatie verloor maandag op het neutrale terrein van Düsseldorf van Inter. Het werd 2-1 voor de Italianen, die de hele wedstrijd met Stefan de Vrij in de verdediging speelden.
Na iets meer dan 20 minuten leidde Inter al met 2-0. Nicolò Barella en Romelu Lukaku scoorden voor de Italianen. Kai Havertz, het grote Duitse talent, bracht vervolgens al snel de spanning terug.
Bij 2-1 voor kreeg Inter een strafschop van scheidsrechter Carlos Del Cerro Grande wegens vermeend hands van Daley Sinkgraven. Op advies van de VAR draaide de Spanjaard de beslissing echter terug. De bal had de schouder van de Nederlander geraakt.
Strafschop
In de 90e minuut kreeg Inter opnieuw een strafschop, na een overtreding op de goed ingevallen oud-Ajacied Christian Eriksen. Opnieuw greep de VAR in, nu omdat een andere Italiaanse aanvaller de bal bij de betreffende aanval vluchtig met de hand raakte.
Er waren geen toeschouwers in het stadion van Düsseldorf. De Europa League wordt vanwege de verspreiding van het coronavirus vanaf de kwartfinales in verkorte vorm in enkele Duitse steden afgewerkt.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
4 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
6 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
23 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
1 dag geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
1 dag geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
1 dag geleden