Trainer Bosz met Leverkusen gelijk tegen RB Leipzig
LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz wacht met Bayer Leverkusen nog op de eerste overwinning van het seizoen. De thuiswedstrijd tegen RB Leipzig, de nummer 3 van vorig seizoen, eindigde zaterdag in 1-1. Leverkusen was de competitie vorige week ook gestart met een gelijkspel, toen tegen VfL Wolfsburg (0-0). Leipzig heeft na twee duels vier punten.
Emil Forsberg bracht Leipzig na een kwartier spelen op voorsprong. De gelijkmaker kwam in de 20e minuut op naam van Kerem Demirbay. De Nederlander Daley Sinkgraven deed de gehele wedstrijd mee bij Leverkusen.
Borussia Dortmund, de nummer 2 van vorig seizoen, liet zich verrassen door FC Augsburg: 2-0. Aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw zag Felix Uduokhai en Daniel Caligiuri de doelpunten maken voor zijn ploeg. Augsburg is met 6 punten uit twee duels voorlopig koploper in de Bundesliga.
Stuttgart
VfB Stuttgart haalde uit bij 1. FSV Mainz 05. Het werd 1-4. Bij rust was het nog gelijk (1-1). Jeremiah St. Juste en Jean-Paul Boëtius hadden beiden een basisplaats bij Mainz, dat na twee duels nog puntloos is.
Mike van der Hoorn won met Arminia Bielefeld van 1. FC Köln: 1-0. Bielefeld heeft 4 punten. Borussia Mönchengladbach tegen 1. FC Union Berlin eindigde onbeslist: 1-1.
Kampioen Bayern München komt zondag in actie. Drie dagen na winst van de Europese Supercup tegen Sevilla is Hoffenheim de opponent.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
17 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
3 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
10 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.
11 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.
13 uur geleden