Trainer Bosz met Leverkusen gelijk tegen RB Leipzig
LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz wacht met Bayer Leverkusen nog op de eerste overwinning van het seizoen. De thuiswedstrijd tegen RB Leipzig, de nummer 3 van vorig seizoen, eindigde zaterdag in 1-1. Leverkusen was de competitie vorige week ook gestart met een gelijkspel, toen tegen VfL Wolfsburg (0-0). Leipzig heeft na twee duels vier punten.
Emil Forsberg bracht Leipzig na een kwartier spelen op voorsprong. De gelijkmaker kwam in de 20e minuut op naam van Kerem Demirbay. De Nederlander Daley Sinkgraven deed de gehele wedstrijd mee bij Leverkusen.
Borussia Dortmund, de nummer 2 van vorig seizoen, liet zich verrassen door FC Augsburg: 2-0. Aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw zag Felix Uduokhai en Daniel Caligiuri de doelpunten maken voor zijn ploeg. Augsburg is met 6 punten uit twee duels voorlopig koploper in de Bundesliga.
Stuttgart
VfB Stuttgart haalde uit bij 1. FSV Mainz 05. Het werd 1-4. Bij rust was het nog gelijk (1-1). Jeremiah St. Juste en Jean-Paul Boëtius hadden beiden een basisplaats bij Mainz, dat na twee duels nog puntloos is.
Mike van der Hoorn won met Arminia Bielefeld van 1. FC Köln: 1-0. Bielefeld heeft 4 punten. Borussia Mönchengladbach tegen 1. FC Union Berlin eindigde onbeslist: 1-1.
Kampioen Bayern München komt zondag in actie. Drie dagen na winst van de Europese Supercup tegen Sevilla is Hoffenheim de opponent.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
7 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
9 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
10 uur geleden