Trainer Bosz met Bayer Leverkusen aan kop in Bundesliga
LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz gaat met Bayer Leverkusen na elf speelronden aan kop in de Bundesliga. De ploeg van Bosz won op eigen veld met 4-1 van Hoffenheim.
De thuisploeg leidde al na een half uur met 2-0 dankzij twee doelpunten van Leon Bailey, die zijn doelpuntentotaal op vier bracht. Hoffenheim kwam via Christoph Baumgartner terug in de wedstrijd, maar kort daarna werd de marge door Florian Wirtz weer vergroot tot twee. In blessuretijd benutte invaller Lucas Alario nog een penalty. Hoffenheim stond toen nog maar met tien man op het veld na de tweede gele kaart voor Florian Grillitsch.
Leverkusen, waar Daley Sinkgraven na ruim een uur werd gewisseld, heeft dit seizoen nog niet verloren; zeven overwinningen en vier gelijke spelen. Voor het eerste sinds december 2017 is Leverkusen twaalf wedstrijden op een rij in de Bundesliga ongeslagen.
Bosz heeft met zijn ploeg nu 1 punt meer dan Bayern München en RB Leipzig. Eerder dit weekend kwam Bayern niet verder dan 1-1 tegen Union Berlin. Leipzig won wel, met 2-0 van Werder Bremen.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
17 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
18 uur geleden