Trainer Bosz lijdt eerste nederlaag met Olympique Lyon
LORIENT (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft met Olympique Lyon zijn eerste nederlaag geleden dit seizoen in de Franse competitie. De uitwedstrijd tegen Lorient ging met 3-1 verloren voor Lyon.
Lorient kwam al in de 6e minuut op voorsprong via een vrije trap van Enzo Le Fée en na een half uur kwam Lyon op gelijke hoogte via Alexandre Lacazette. Terem Moffi en Dango Ouattara bezorgden Lorient met hun doelpunten een overwinning. De eindstand was al na 49 minuten bereikt.
Bosz was het seizoen met zijn ploeg begonnen met vier overwinningen en een gelijkspel. Lorient kwam door de zege op gelijke hoogte en heeft na zes duels ook 13 punten.
Paris Saint-Germain, dat dinsdag in de Champions League Juventus met 2-1 versloeg, is koploper met 16 punten.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.
1 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.
7 uur geledenSEOUL (ANP/AFP) - Een vrouw is in Zuid-Korea veroordeeld tot vier jaar cel voor het afpersen van de bekende voetballer Son Heung-min. Ze beweerde zwanger te zijn van zijn kind en maakte hem zo 300 miljoen won, omgerekend zo'n 175.000 euro, afhandig. Een medeverdachte kreeg een celstraf van twee jaar voor poging tot afpersing.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.
17 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.
21 uur geleden