Trainer Bosz: Leverkusen kan de Europa League winnen
LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van Bayer Leverkusen wenst zich bij het begin van de campagne in de Europa League niet in te dekken. "Het is mogelijk", reageerde de Nederlandse coach op de vraag of zijn Duitse team de titel kan winnen. "We pakken het echter wedstrijd voor wedstrijd aan. Dat lijkt me het meest verstandig. We willen in elk geval ver komen in dit toernooi."
Leverkusen eindigde in de groepsfase van de Champions League als nummer drie, achter Juventus en Atlético. "Natuurlijk waren we er nog graag bij geweest. Maar de omschakeling naar de Europa League zal geen probleem zijn voor mijn spelers."
Bosz treedt donderdag met Leverkusen op eigen veld aan tegen FC Porto. Bij de Portugese club stapte aanvaller Moussa Maréga afgelopen zondag in de gewonnen uitwedstrijd tegen Vitória Guimarães (1-2) boos van het veld wegens racistische geluiden en gebaren onder de aanhang van de thuisclub. Zijn ploeggenoten probeerden hem nog op andere gedachten te brengen, maar lieten hem uiteindelijk alleen vertrekken. "Als zoiets bij ons gebeurt, gaan we allemaal mee", verzekerde Bosz.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
7 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
8 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
9 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
9 uur geleden