Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz is trots op 'moedig' Leverkusen

Trainer Bosz is trots op 'moedig' Leverkusen

MÖNCHENGLADBACH (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft met Bayer Leverkusen een dreigende crisis voorkomen door in de Duitse voetbalcompetitie met 1-0 te winnen bij Borussia Mönchengladbach. "We hebben moed getoond, door ondanks de situatie waarin we zitten ons eigen spel te spelen. Maar ik ben natuurlijk vooral tevreden met de 3 punten, een overwinning is het belangrijkste in de fase waarin wij zitten", zei Bosz.

Leverkusen stond halverwege het seizoen in de top van de ranglijst, maar zakte na de winterstop weg door een reeks nederlagen. De laatste drie competitieduels leverden slechts 2 punten op en de ploeg van Bosz werd in de Europa League ook uitgeschakeld door Young Boys. Leverkusen heeft ook te maken met een flinke blessuregolf. Bosz miste tegen Gladbach maar liefst tien spelers, onder wie de Nederlanders Timothy Fosu-Mensah en Daley Sinkgraven.

"We zitten in een moeilijke fase. Maar daar was, zeker in de openingsfase, weinig van te zien. We speelden met lef en veel druk naar voren. Zo zie ik het graag", zei Bosz. "Ik ben trots op de jongens."

Meer uit Voetbal

16 Feyenoord-supporters aangehouden in Stuttgart na vernielingen

STUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.

51 minuten geleden
AZ buigt in Conference League voor Crystal Palace: 1-3

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.

8 uur geleden
VfB Stuttgart neemt in slotfase afstand van Feyenoord

STUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).

8 uur geleden
Voormalig Ajax-trainer Farioli: blij om coach van Porto te zijn

UTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.

8 uur geleden
FC Utrecht pakt tegen FC Porto met 10 man eerste punt in Europa

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.

10 uur geleden
Go Ahead Eagles kan tegen RB Salzburg niet opnieuw stunten

SALZBURG (ANP) - Go Ahead Eagles heeft niet opnieuw gestunt in de Europa League. De laatste winnaar van de KNVB-beker verloor het uitduel met RB Salzburg (2-0) na een goede eerste helft en een minder optreden na rust .

10 uur geleden
Feyenoord begint met Borges en Larin tegen VfB Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Gonçalo Borges begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De linksbuiten vormt een voorhoede met Ayase Ueda en Anis Hadj Moussa.

10 uur geleden