Trainer Bosz is keeper Hradecky weken kwijt bij Leverkusen
LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz moet het bij Bayer Leverkusen wekenlang doen zonder zijn vaste doelman Lukas Hradecky. De Finse international kampt met een achillespeesblessure. Hij moest zich daardoor twee weken geleden laten vervangen tegen FSV Mainz (2-2).
Medisch onderzoek wees uit dat Hradecky voorlopig rust moet houden. Volgens de artsen staat de 31-jarige keeper in ieder geval tot na de interlandperiode van eind maart aan de kant.
Met reservekeeper Niklas Lomb onder de lat verloor Leverkusen vorige week het eerste duel met Young Boys in de knock-outfase van de Europa League met 4-3. De ploeg van Bosz kwam zondag in de Bundesliga niet verder dan 1-1 bij FC Augsburg. Door een reeks tegenvallende prestaties is Leverkusen na de winterstop afgezakt naar de vijfde plaats in de Duitse voetbalcompetitie.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
10 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
11 uur geleden