Trainer Bosz is keeper Hradecky weken kwijt bij Leverkusen
LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz moet het bij Bayer Leverkusen wekenlang doen zonder zijn vaste doelman Lukas Hradecky. De Finse international kampt met een achillespeesblessure. Hij moest zich daardoor twee weken geleden laten vervangen tegen FSV Mainz (2-2).
Medisch onderzoek wees uit dat Hradecky voorlopig rust moet houden. Volgens de artsen staat de 31-jarige keeper in ieder geval tot na de interlandperiode van eind maart aan de kant.
Met reservekeeper Niklas Lomb onder de lat verloor Leverkusen vorige week het eerste duel met Young Boys in de knock-outfase van de Europa League met 4-3. De ploeg van Bosz kwam zondag in de Bundesliga niet verder dan 1-1 bij FC Augsburg. Door een reeks tegenvallende prestaties is Leverkusen na de winterstop afgezakt naar de vijfde plaats in de Duitse voetbalcompetitie.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee ontbreekt in de selectie van Manchester United voor de stadsderby met Manchester City. De spits heeft volgens zijn club een blessure opgelopen. Hij staat ook nog steeds in de belangstelling van AS Roma.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
22 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
23 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
1 dag geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
1 dag geleden