Trainer Bosz hoopt op snelle rentree van Bakayoko bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz weet niet of Johan Bakayoko dinsdag voor PSV in actie kan komen tijdens de thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund in de achtste finales van de Champions League. De rechtsbuiten ontbrak in het gewonnen thuisduel met Heracles Almelo (2-0) omdat hij ziek was. "Dat was hij donderdag ook al", zei de coach van de club uit Eindhoven. "Natuurlijk hebben we hem er graag bij tegen Dortmund. Maar we moeten even afwachten."
Bosz gaf Ismael Saibari ook geen speeltijd tegen Heracles. "Hij heeft vorige week in het duel met FC Volendam een beetje last van zijn rug gekregen", zei de trainer van PSV. "Ik heb hem wel bij onze selectie gehouden voor als het echt nodig was. Ik denk dat we vaker hadden gescoord als ik hem na die rode kaart van Heracles had gebracht. Maar ik vond het beter om hem even rust te geven."
Voor de geblesseerde Noa Lang en Guus Til komt het thuisduel met Dortmund te vroeg.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
4 uur geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
10 uur geleden