Trainer Bosz hoopt op snelle rentree van Bakayoko bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz weet niet of Johan Bakayoko dinsdag voor PSV in actie kan komen tijdens de thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund in de achtste finales van de Champions League. De rechtsbuiten ontbrak in het gewonnen thuisduel met Heracles Almelo (2-0) omdat hij ziek was. "Dat was hij donderdag ook al", zei de coach van de club uit Eindhoven. "Natuurlijk hebben we hem er graag bij tegen Dortmund. Maar we moeten even afwachten."
Bosz gaf Ismael Saibari ook geen speeltijd tegen Heracles. "Hij heeft vorige week in het duel met FC Volendam een beetje last van zijn rug gekregen", zei de trainer van PSV. "Ik heb hem wel bij onze selectie gehouden voor als het echt nodig was. Ik denk dat we vaker hadden gescoord als ik hem na die rode kaart van Heracles had gebracht. Maar ik vond het beter om hem even rust te geven."
Voor de geblesseerde Noa Lang en Guus Til komt het thuisduel met Dortmund te vroeg.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
22 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
42 minuten geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
17 uur geleden