Trainer Bosz hoopt op snelle rentree van Bakayoko bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz weet niet of Johan Bakayoko dinsdag voor PSV in actie kan komen tijdens de thuiswedstrijd tegen Borussia Dortmund in de achtste finales van de Champions League. De rechtsbuiten ontbrak in het gewonnen thuisduel met Heracles Almelo (2-0) omdat hij ziek was. "Dat was hij donderdag ook al", zei de coach van de club uit Eindhoven. "Natuurlijk hebben we hem er graag bij tegen Dortmund. Maar we moeten even afwachten."
Bosz gaf Ismael Saibari ook geen speeltijd tegen Heracles. "Hij heeft vorige week in het duel met FC Volendam een beetje last van zijn rug gekregen", zei de trainer van PSV. "Ik heb hem wel bij onze selectie gehouden voor als het echt nodig was. Ik denk dat we vaker hadden gescoord als ik hem na die rode kaart van Heracles had gebracht. Maar ik vond het beter om hem even rust te geven."
Voor de geblesseerde Noa Lang en Guus Til komt het thuisduel met Dortmund te vroeg.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Cristiano Ronaldo hoeft tijdens het WK van komende zomer geen schorsing meer uit te zitten na zijn rode kaart tegen Ierland eerder deze maand. De FIFA heeft de 40-jarige Portugees voor drie duels geschorst, waarvan twee voorwaardelijk. De andere wedstrijd schorsing zat Ronaldo eerder deze maand in het kwalificatieduel met Armenië al uit.
55 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-coach Arne Slot liet zich dinsdag vol lof uit over PSV en zijn collega Peter Bosz. "Teams onder Peter zijn altijd leuk om naar te kijken", zei Slot tijdens de persconferentie, een dag voordat beide teams elkaar treffen op de vijfde speeldag van de Champions League.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces 31 aanklachten ontkend, waaronder zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.
3 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé maakt woensdag naar alle waarschijnlijkheid weer deel uit van de wedstrijdselectie van Paris Saint-Germain. De 28-jarige aanvaller, winnaar van de Gouden Bal, kwam dit seizoen door verschillende blessures pas vijf keer in actie. Drie weken geleden deed Dembélé voor het laatst mee.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Olympiakos in de Champions League niet beschikken over Thibaut Courtois. De Belgische doelman heeft een maag-darminfectie, meldt de Spaanse voetbalclub op X.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.
21 uur geleden