Trainer Bosz heeft twee zeges nodig met Leverkusen
LEVERKUSEN (ANP) - Twee overwinningen, dat eist trainer Peter Bosz van zijn spelers bij Bayer Leverkusen. "We hebben nog twee finales in de Bundesliga, de spelers weten waar het om gaat. We kunnen in een week tijd alles winnen", zegt Bosz, wiens elftal in de Bundesliga op de vierde plaats staat.
De eerste vier clubs uit de Duitse voetbalcompetitie plaatsen zich voor de Champions League. Leverkusen heeft drie punten minder dan RB Leipzig en één punt meer dan Borussia Mönchengladbach. "We moeten niet naar Gladbach, Leipzig of Borussia Dortmund kijken, maar alleen naar onszelf. We moeten het zelf doen", zegt Bosz. "Als we twee keer winnen, zijn we zeker van de Champions League."
Leverkusen speelt zaterdag in Berlijn tegen Hertha BSC, dat als nummer 11 van de ranglijst nergens meer om speelt. De ploeg van Bosz sluit de competitie op 27 juni af met een thuiswedstrijd tegen 1. FSV Mainz 05. Een week later speelt Leverkusen ook nog de Duitse bekerfinale tegen landskampioen Bayern München.
Het meespelen van Sven Bender is twijfelachtig. De verdediger viel woensdag geblesseerd uit tegen 1. FC Köln (3-1). Zijn broer Lars Bender en Karim Bellarabi kunnen zeker niet meedoen tegen Hertha BSC.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
4 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
6 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
8 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
8 uur geleden