Trainer Bosz heeft maar weinig rust met Leverkusen
LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Trainer Peter Bosz van Bayer Leverkusen baalt een beetje van de vele wedstrijden in korte tijd voor zijn ploeg. "Het is natuurlijk goed dat we weer voetballen", zegt hij. "Maar van alle ploegen in de Bundesliga hebben wij het minste rust. Wij spelen de wedstrijden nu het kortst op elkaar. Dat is best extreem."
Leverkusen klom zaterdag naar de vierde plaats van de ranglijst, met dank aan een zege bij Borussia Mönchengladbach (1-3). De formatie voetbalt dinsdag tegen VfL Wolfsburg en komende vrijdag wacht alweer een ontmoeting met Freiburg.
"En dinsdag wordt een lange dag", blikt Bosz vooruit. "Want we moeten onszelf al vroeg laten testen op het coronavirus. Dat is belangrijk, maar ik had dat liever wat later op de dag gezien. Maar goed, het is niet anders."
Bosz verwacht een lastige wedstrijd tegen Wolfsburg. "We hebben tweemaal gewonnen en goed gespeeld. Dan is de volgende wedstrijd altijd moeilijk", zegt de trainer die waarschijnlijk weer een beroep kan doen op Jonathan Tah en Kevin Volland. Lars Bender is nog wel geblesseerd.
Meer uit Voetbal
BOSTON (ANP) - Schotland heeft op het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de leiding genomen in groep C. Het elftal van bondscoach Steve Clarke won in Boston met 1-0 van Haïti, dat na 1974 voor de tweede keer aan het toernooi meedoet.
1 uur geledenHOUSTON (ANP) - Leandro Bacuna (34) denkt dat Curaçao iedere tegenstander pijn kan doen. "We hebben heel veel vertrouwen", zei de aanvoerder van het nationale elftal, die het afgelopen seizoen afmaakte bij het Turkse Igdir FK. Bacuna speelt zondag met Curaçao de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Duitsland in Houston.
3 uur geledenHOUSTON (ANP) - Curaçao wil in de eerste groepswedstrijd op het WK proberen de ruimtes op het veld te benutten die de Duitsers zullen laten ontstaan. "De Duitsers zullen de dominante partij zijn, maar we moeten toch wat proberen. We willen het iedereen zo moeilijk mogelijk maken. We zijn een klein land, maar alles is mogelijk", zei bondscoach Dick Advocaat (78) tijdens een persconferentie in Houston in aanloop naar de ontmoeting van zondag.
3 uur geledenARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman verwacht dat het Nederlands elftal in het eerste WK-duel met Japan een stuk beter voor de dag komt dan in de laatste vriendschappelijke duels met Algerije (0-1) en Oezbekistan (2-1). "Ik ben niet in de stress geschoten door die twee oefenwedstrijden, maar we hebben wel heel goed besproken wat beter moet", zei de bondscoach op de persconferentie in het Dallas Stadium. "Als je de kansen niet benut, wordt het lastig. Dan verloopt een duel anders dan als je wel scoort."
4 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Marokko en Brazilië zijn het WK voetbal in het Amerikaanse East Rutherford in groep C met een 1-1-gelijkspel begonnen. De kampioen van Afrika kwam via PSV'er Ismael Saibari op voorsprong tegen de vijfvoudig wereldkampioen, maar zag Brazilië door een treffer van Vinícius Júnior nog voor rust op gelijke hoogte komen.
4 uur geledenARLINGTON (ANP) - Bart Verbruggen verdedigt zondag het doel van het Nederlands elftal in het eerste WK-duel met Japan. "Hij is fit en gaat starten", zei bondscoach Ronald Koeman op zijn laatste persconferentie voor de wedstrijd in het Dallas Stadium.
4 uur geledenARLINGTON (ANP) - Memphis Depay is voldoende fit voor een basisplaats in het eerste duel op het WK tegen Japan. Dat vertelde Ronald Koeman op zijn laatste persconferentie voor de wedstrijd in het Dallas Stadium.
4 uur geleden