Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz heeft maar weinig rust met Leverkusen

Trainer Bosz heeft maar weinig rust met Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Trainer Peter Bosz van Bayer Leverkusen baalt een beetje van de vele wedstrijden in korte tijd voor zijn ploeg. "Het is natuurlijk goed dat we weer voetballen", zegt hij. "Maar van alle ploegen in de Bundesliga hebben wij het minste rust. Wij spelen de wedstrijden nu het kortst op elkaar. Dat is best extreem."

Leverkusen klom zaterdag naar de vierde plaats van de ranglijst, met dank aan een zege bij Borussia Mönchengladbach (1-3). De formatie voetbalt dinsdag tegen VfL Wolfsburg en komende vrijdag wacht alweer een ontmoeting met Freiburg.

"En dinsdag wordt een lange dag", blikt Bosz vooruit. "Want we moeten onszelf al vroeg laten testen op het coronavirus. Dat is belangrijk, maar ik had dat liever wat later op de dag gezien. Maar goed, het is niet anders."

Bosz verwacht een lastige wedstrijd tegen Wolfsburg. "We hebben tweemaal gewonnen en goed gespeeld. Dan is de volgende wedstrijd altijd moeilijk", zegt de trainer die waarschijnlijk weer een beroep kan doen op Jonathan Tah en Kevin Volland. Lars Bender is nog wel geblesseerd.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

6 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

7 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

9 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

9 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

12 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

13 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

13 uur geleden