Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz heeft maar weinig rust met Leverkusen

Trainer Bosz heeft maar weinig rust met Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Trainer Peter Bosz van Bayer Leverkusen baalt een beetje van de vele wedstrijden in korte tijd voor zijn ploeg. "Het is natuurlijk goed dat we weer voetballen", zegt hij. "Maar van alle ploegen in de Bundesliga hebben wij het minste rust. Wij spelen de wedstrijden nu het kortst op elkaar. Dat is best extreem."

Leverkusen klom zaterdag naar de vierde plaats van de ranglijst, met dank aan een zege bij Borussia Mönchengladbach (1-3). De formatie voetbalt dinsdag tegen VfL Wolfsburg en komende vrijdag wacht alweer een ontmoeting met Freiburg.

"En dinsdag wordt een lange dag", blikt Bosz vooruit. "Want we moeten onszelf al vroeg laten testen op het coronavirus. Dat is belangrijk, maar ik had dat liever wat later op de dag gezien. Maar goed, het is niet anders."

Bosz verwacht een lastige wedstrijd tegen Wolfsburg. "We hebben tweemaal gewonnen en goed gespeeld. Dan is de volgende wedstrijd altijd moeilijk", zegt de trainer die waarschijnlijk weer een beroep kan doen op Jonathan Tah en Kevin Volland. Lars Bender is nog wel geblesseerd.

Meer uit Voetbal

Oud-Feyenoorder Wellenreuther meteen geblesseerd bij Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Doelman Timon Wellenreuther kan de komende weken niet in actie komen voor zijn nieuwe club VfL Wolfsburg. De van Feyenoord overgekomen keeper heeft vrijdag een knieblessure opgelopen tijdens het vriendschappelijke duel met Olympique Lyon. Dat meldt de Duitse club dinsdag.

24 minuten geleden
Media: Mancini opnieuw bondscoach van voetballers Italië

ROME (ANP/DPA) - Roberto Mancini staat op het punt om opnieuw bondscoach van Italië te worden. Dat melden verschillende media. De 61-jarige trainer moet de opvolger worden van de in april vertrokken bondscoach Gennaro Gattuso. Onder zijn leiding wist Italië zich niet te plaatsen voor het afgelopen WK. Het land ontbrak zo voor de derde keer op rij op het mondiale toernooi.

58 minuten geleden
Rodri mist na rugoperatie start van seizoen met Manchester City

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri mist de start van het seizoen met Manchester City. De 30-jarige Spaanse middenvelder heeft een kleine rugoperatie ondergaan, meldt de Engelse club.

1 uur geleden
Doelman Scherpen naar gepromoveerd Ipswich Town

IPSWICH (ANP) - Kjell Scherpen keept komend seizoen in de Premier League. Het gepromoveerde Ipswich Town neemt de 26-jarige Nederlander over van de Belgische club Union. Scherpen ondertekent een contract voor vier jaar.

1 uur geleden
Ajax haalt Belgische voetbalster Kees van Leicester City

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Belgische voetbalster Sari Kees vastgelegd. De 25-jarige verdedigster komt transfervrij over van Leicester City en tekent een contract tot de zomer van 2029.

1 uur geleden
Spelregelorganisatie: rood Embolo tegen Argentinië onterecht

ZÜRICH (ANP/DPA) - Zwitserland is in de kwartfinale van het wereldkampioenschap voetbal tegen Argentinië benadeeld. Dat is de conclusie van de internationale spelregelorganisatie IFAB, die dinsdag aangeeft dat de videoscheidsrechter (VAR) niet had moeten ingrijpen voordat de Zwitserse international Breel Embolo een rode kaart kreeg.

3 uur geleden
Middenvelder Proper verruilt NEC voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Dirk Proper speelt vanaf dit voetbalseizoen voor sc Heerenveen. De Friezen nemen de 24-jarige middenvelder over van NEC. Proper ondertekent een contract voor vier jaar bij zijn nieuwe werkgever.

3 uur geleden