Trainer Bosz heeft maar weinig rust met Leverkusen
LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Trainer Peter Bosz van Bayer Leverkusen baalt een beetje van de vele wedstrijden in korte tijd voor zijn ploeg. "Het is natuurlijk goed dat we weer voetballen", zegt hij. "Maar van alle ploegen in de Bundesliga hebben wij het minste rust. Wij spelen de wedstrijden nu het kortst op elkaar. Dat is best extreem."
Leverkusen klom zaterdag naar de vierde plaats van de ranglijst, met dank aan een zege bij Borussia Mönchengladbach (1-3). De formatie voetbalt dinsdag tegen VfL Wolfsburg en komende vrijdag wacht alweer een ontmoeting met Freiburg.
"En dinsdag wordt een lange dag", blikt Bosz vooruit. "Want we moeten onszelf al vroeg laten testen op het coronavirus. Dat is belangrijk, maar ik had dat liever wat later op de dag gezien. Maar goed, het is niet anders."
Bosz verwacht een lastige wedstrijd tegen Wolfsburg. "We hebben tweemaal gewonnen en goed gespeeld. Dan is de volgende wedstrijd altijd moeilijk", zegt de trainer die waarschijnlijk weer een beroep kan doen op Jonathan Tah en Kevin Volland. Lars Bender is nog wel geblesseerd.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/RTR) - De Engelse verdediger Jarell Quansah is door de FIFA voor twee wedstrijden geschorst nadat hij rood kreeg in de achtste finale op het WK voetbal tegen Mexico. Hij moet de straf direct uitzitten, wat betekent dat hij de kwartfinale tegen Noorwegen en een eventuele halve finale tegen Argentinië of Zwitserland mist.
34 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en technisch directeur van de club Mo Allach hebben aangifte gedaan van identiteitsfraude. Dat bevestigt een woordvoerder van de club donderdag na berichtgeving van RTV Noord en de NOS. Oplichters zouden zich op de transfermarkt hebben voorgedaan als Allach en zijn club en zo spelers en zaakwaarnemers om de tuin hebben geleid.
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sean Steur heeft Ajax definitief verruild voor Newcastle United. De 18-jarige middenvelder heeft bij de club uit de Premier League een contract voor vijf seizoenen getekend.
5 uur geledenCAÏRO (ANP/RTR) - De Egyptische voetbalbond heeft het contract met bondscoach Hossam Hassan verlengd. Volgens lokale media loopt het contract tot en met 2030. Egypte werd dinsdag uitgeschakeld in de achtste finales van het WK door Argentinië (2-3), door drie late doelpunten van de titelverdediger.
20 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Rafael Márquez is woensdag officieel aangesteld als nieuwe bondscoach van Mexico. De 47-jarige oud-international van Mexico was assistent onder Javier Aguirre, die maandag opstapte na de uitschakeling op het WK voetbal. De naam van Márquez werd al genoemd als waarschijnlijke opvolger.
21 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Başar Önal verruilt NEC voor het Franse LOSC Lille. Dat maakte de club uit Nijmegen bekend. De 22-jarige aanvaller had nog een contract tot medio 2028. NEC spreekt van een transferrecord voor de club.
22 uur geledenARNHEM (ANP) - Dick Schreuder heeft de Rinus Michels Award voor de beste coach van het afgelopen Eredivisieseizoen gewonnen. De 54-jarige trainer van NEC was samen met Anthony Correia (voorheen Telstar, nu FC Utrecht) en Peter Bosz van PSV genomineerd. Bosz mocht de prijs de afgelopen twee jaar in ontvangst nemen.
23 uur geleden