Trainer Bosz heeft leeg gevoel: eerste 20 minuten beslissend
DÜSSELDORF (ANP) - Peter Bosz had meer verwacht van de kwartfinale van de Europa League tegen Internazionale. "Ik heb een leeg gevoel", zei de Nederlandse trainer van Bayer Leverkusen na de nederlaag van 2-1 in Düsseldorf.
Bosz sprak na afloop over een onrustige beginfase. "De eerste 20 minuten waren niet goed. Daar hebben we het laten liggen. We gaven de doelpunten te makkelijk weg." Nicolò Barella en Romelu Lukaku scoorden in de 15e en 21e minuut voor de Italianen.
Kai Havertz, het grote Duitse talent, bracht vervolgens al snel de spanning terug. Verder kwam Leverkusen echter niet. Bosz: "Ook al kregen we niet veel kansen, ik had in de tweede helft nog wel hoop. Ik denk dat we desondanks veel uit deze wedstrijden halen, net als de verloren bekerfinale tegen Bayern München. Als we dit soort wedstrijden in de toekomst willen winnen, zullen we een volgende stap moeten zetten. Het is nu eerst zaak onze hoofden leeg te maken en dan rustig vooruit te kijken naar het nieuwe seizoen."
Bayer Leverkusen begint de Bundesliga zaterdag 19 september met een uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg.
Meer uit Voetbal
GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.
3 uur geledenPRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
7 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.
10 uur geledenZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.
12 uur geleden