Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz heeft leeg gevoel: eerste 20 minuten beslissend

Trainer Bosz heeft leeg gevoel: eerste 20 minuten beslissend

DÜSSELDORF (ANP) - Peter Bosz had meer verwacht van de kwartfinale van de Europa League tegen Internazionale. "Ik heb een leeg gevoel", zei de Nederlandse trainer van Bayer Leverkusen na de nederlaag van 2-1 in Düsseldorf.

Bosz sprak na afloop over een onrustige beginfase. "De eerste 20 minuten waren niet goed. Daar hebben we het laten liggen. We gaven de doelpunten te makkelijk weg." Nicolò Barella en Romelu Lukaku scoorden in de 15e en 21e minuut voor de Italianen.

Kai Havertz, het grote Duitse talent, bracht vervolgens al snel de spanning terug. Verder kwam Leverkusen echter niet. Bosz: "Ook al kregen we niet veel kansen, ik had in de tweede helft nog wel hoop. Ik denk dat we desondanks veel uit deze wedstrijden halen, net als de verloren bekerfinale tegen Bayern München. Als we dit soort wedstrijden in de toekomst willen winnen, zullen we een volgende stap moeten zetten. Het is nu eerst zaak onze hoofden leeg te maken en dan rustig vooruit te kijken naar het nieuwe seizoen."

Bayer Leverkusen begint de Bundesliga zaterdag 19 september met een uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg.

Meer uit Voetbal

Feyenoord-trainer Van Persie vindt kritiek op Sterling misplaatst

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."

1 uur geleden
Malen loot met Roma Italiaans onderonsje tegen Bologna in EL

NYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.

2 uur geleden
Salah-Eddine niet fit genoeg voor PSV - Heracles

EINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine is niet fit genoeg om zaterdag met PSV in actie te komen tegen Heracles Almelo. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie. In het Champions League-duel met Newcastle United in januari viel de verdediger geblesseerd uit, kort nadat hij was teruggekeerd van de Afrika Cup.

2 uur geleden
Real Madrid - Manchester City en PSG - Chelsea in laatste 16 CL

NYON (ANP) - Real Madrid en Manchester City treffen elkaar in de achtste finale van de Champions League. De Spaanse recordwinnaar en de winnaar van 2023 uit Engeland speelden vorig jaar ook tegen elkaar in de knock-outfase van het toernooi. Toen won Real Madrid over twee wedstrijden met 6-3.

3 uur geleden
Frimpong keert terug bij Liverpool-selectie van trainer Slot

LIVERPOOL (ANP) - Jeremie Frimpong maakt weer deel uit van de selectie van Liverpool in aanloop naar het competitieduel met West Ham United. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag tijdens een persconferentie. De Oranje-international was ongeveer een maand niet beschikbaar vanwege een hamstringblessure.

5 uur geleden
Messi gevloerd door veldbestormer in oefenduel op Puerto Rico

SAN JUAN (ANP) - Lionel Messi is in de nacht van donderdag op vrijdag tijdens een oefenwedstrijd op Puerto Rico gevloerd door een veldbestormer. Tegen het eind van het duel kwamen meerdere toeschouwers het veld op, waarvan sommigen in Messi-tenue. Een van hen besloot het voetbalicoon te omhelzen, waarop een beveiliger de supporter vastgreep en de drie mannen omvielen. De Argentijnse wereldkampioen stond snel op en bleef rustig.

5 uur geleden
Profs willen taboe over mentale problemen in voetbal doorbreken

ZEIST (ANP) - Verschillende (oud-)profs proberen bij alle wedstrijden in de komende speelronde van de Eredivisie en eerste divisie het taboe over de mentale problemen in het voetbal te doorbreken. Dat doen ze met de actie 'Samen voor Kwetsbaarheid' in samenwerking met de 34 clubs uit het betaald voetbal, ESPN, de Cinetree Foundation en de Play Mental Foundation. Ze vragen via een speciale videoclip en een documentaire aandacht voor dit maatschappelijke thema. "Problemen moeten bespreekbaar zijn. Want als het in je hoofd niet goed zit, dan werkt het lichaam ook niet optimaal", stelt oud-prof en initiatiefnemer Gianni Zuiverloon tegen het ANP.

10 uur geleden