Trainer Bosz heeft leeg gevoel: eerste 20 minuten beslissend
DÜSSELDORF (ANP) - Peter Bosz had meer verwacht van de kwartfinale van de Europa League tegen Internazionale. "Ik heb een leeg gevoel", zei de Nederlandse trainer van Bayer Leverkusen na de nederlaag van 2-1 in Düsseldorf.
Bosz sprak na afloop over een onrustige beginfase. "De eerste 20 minuten waren niet goed. Daar hebben we het laten liggen. We gaven de doelpunten te makkelijk weg." Nicolò Barella en Romelu Lukaku scoorden in de 15e en 21e minuut voor de Italianen.
Kai Havertz, het grote Duitse talent, bracht vervolgens al snel de spanning terug. Verder kwam Leverkusen echter niet. Bosz: "Ook al kregen we niet veel kansen, ik had in de tweede helft nog wel hoop. Ik denk dat we desondanks veel uit deze wedstrijden halen, net als de verloren bekerfinale tegen Bayern München. Als we dit soort wedstrijden in de toekomst willen winnen, zullen we een volgende stap moeten zetten. Het is nu eerst zaak onze hoofden leeg te maken en dan rustig vooruit te kijken naar het nieuwe seizoen."
Bayer Leverkusen begint de Bundesliga zaterdag 19 september met een uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.
56 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
5 uur geleden