Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz boekt weer overwinning met Lyon

Trainer Bosz boekt weer overwinning met Lyon

LYON (ANP) - Peter Bosz heeft als trainer van Olympique Lyon zijn derde competitie-overwinning van het prille seizoen te pakken. Lyon won de thuiswedstrijd tegen het gepromoveerde Auxerre met 2-1.

Door de overwinning klom de ploeg van de Nederlandse coach voorlopig naar de vierde plaats in de Ligue 1. Lyon heeft nu 10 punten uit vier duels.

Tete en Toko Ekambi doelpuntenmakers

In het Groupama-stadion kopte Tete na 29 minuten raak. Toko Ekambi verdubbelde de voorsprong in de 72e minuut, toen hij uit een corner van Rayan Cherki raak volleyde. Mathias Autret maakte tien minuten voor tijd de aansluitingstreffer na passief verdedigen door Lyon. Daar bleef het bij. De bezoekers staan na vijf wedstrijden op de achtste plaats met zeven punten.

Monaco leed zijn tweede nederlaag door thuis met 4-2 te verliezen van Troyes. Door dat resultaat is de ploeg, die eerder door PSV in de voorronde van de Champions League werd uitgeschakeld, terug te vinden in de middenmoot in Frankrijk.

Paris Saint Germain speelt momenteel nog tegen Toulouse, waar de Nederlanders Thijs Dallinga, Branco van den Boomen en Stijn Spierings in de basis staan.

Meer uit Voetbal

Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

5 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

6 uur geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

15 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

15 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

15 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

17 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

18 uur geleden