Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz boekt weer overwinning met Lyon

Trainer Bosz boekt weer overwinning met Lyon

LYON (ANP) - Peter Bosz heeft als trainer van Olympique Lyon zijn derde competitie-overwinning van het prille seizoen te pakken. Lyon won de thuiswedstrijd tegen het gepromoveerde Auxerre met 2-1.

Door de overwinning klom de ploeg van de Nederlandse coach voorlopig naar de vierde plaats in de Ligue 1. Lyon heeft nu 10 punten uit vier duels.

Tete en Toko Ekambi doelpuntenmakers

In het Groupama-stadion kopte Tete na 29 minuten raak. Toko Ekambi verdubbelde de voorsprong in de 72e minuut, toen hij uit een corner van Rayan Cherki raak volleyde. Mathias Autret maakte tien minuten voor tijd de aansluitingstreffer na passief verdedigen door Lyon. Daar bleef het bij. De bezoekers staan na vijf wedstrijden op de achtste plaats met zeven punten.

Monaco leed zijn tweede nederlaag door thuis met 4-2 te verliezen van Troyes. Door dat resultaat is de ploeg, die eerder door PSV in de voorronde van de Champions League werd uitgeschakeld, terug te vinden in de middenmoot in Frankrijk.

Paris Saint Germain speelt momenteel nog tegen Toulouse, waar de Nederlanders Thijs Dallinga, Branco van den Boomen en Stijn Spierings in de basis staan.

Meer uit Voetbal

Díaz leidt Colombia met doelpunt en assist naar zege op het WK

MEXICO-STAD (ANP) - Colombia heeft de eerste wedstrijd op het WK voetbal tegen Oezbekistan gewonnen. Luis Díaz speelde een hoofdrol in een volgepakt stadion in Mexico-Stad. De aanvaller van Bayern München had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege: 3-1.

1 uur geleden
Gedragen shirts van Nederlands elftal op WK zijn populair

KANSAS CITY (ANP) - Er wordt flink geboden op de shirts die de spelers van het Nederlands elftal zondag hebben gedragen in het eerste WK-duel met Japan. De veiling is nog niet gesloten, maar op basis van de huidige biedingen staat de teller op 25.992 euro.

1 uur geleden
Ghana verslaat Panama met doelpunt ver in de blessuretijd

TORONTO (ANP) - Ghana heeft het eerste WK-duel in groep L in de nacht van woensdag op donderdag met 1-0 gewonnen van Panama. De Afrikanen trokken de winst pas in de blessuretijd van de tweede helft naar zich toe door een doelpunt van Caleb Yirenkyi.

3 uur geleden
FIFA: 400.000 online haatdragende reacties verwijderd rondom WK

ATLANTA (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna 400.000 online haatdragende reacties verwijderd. Dat meldt de wereldvoetbalbond woensdagavond (Amerikaanse tijd).

5 uur geleden
Kane helpt Engeland met twee treffers aan WK-zege op Kroatië

ARLINGTON (ANP) - Engeland is het WK voetbal begonnen met een 4-2-overwinning op Kroatië. De Engelse spits Harry Kane scoorde twee keer in het enerverende duel in Dallas Stadium en bracht zijn totale WK-productie op tien doelpunten.

6 uur geleden
Portugal blijft in eerste WK-duel steken op 1-1 tegen Congo

HOUSTON (ANP) - Portugal heeft in zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen van de Democratische Republiek Congo. De ploeg van sterspeler Cristiano Ronaldo, die met zijn zesde WK-deelname het kersverse record van Lionel Messi evenaarde, kwam in het Houston Stadium niet verder dan 1-1.

10 uur geleden
Zuid-Afrikaan Zwane 3 duels geschorst na rood in openingsduel WK

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - De Zuid-Afrikaanse middenvelder Themba Zwane is door de FIFA voor drie wedstrijden geschorst vanwege een overtreding die hij maakte op het WK voetbal. In de openingswedstrijd tegen Mexico (2-0 voor de Mexicanen) maakte Zwane een slaande beweging richting verdediger Roberto Alvarado, waarvoor hij rood kreeg.

10 uur geleden