Trainer Bosz boekt weer overwinning met Lyon
LYON (ANP) - Peter Bosz heeft als trainer van Olympique Lyon zijn derde competitie-overwinning van het prille seizoen te pakken. Lyon won de thuiswedstrijd tegen het gepromoveerde Auxerre met 2-1.
Door de overwinning klom de ploeg van de Nederlandse coach voorlopig naar de vierde plaats in de Ligue 1. Lyon heeft nu 10 punten uit vier duels.
Tete en Toko Ekambi doelpuntenmakers
In het Groupama-stadion kopte Tete na 29 minuten raak. Toko Ekambi verdubbelde de voorsprong in de 72e minuut, toen hij uit een corner van Rayan Cherki raak volleyde. Mathias Autret maakte tien minuten voor tijd de aansluitingstreffer na passief verdedigen door Lyon. Daar bleef het bij. De bezoekers staan na vijf wedstrijden op de achtste plaats met zeven punten.
Monaco leed zijn tweede nederlaag door thuis met 4-2 te verliezen van Troyes. Door dat resultaat is de ploeg, die eerder door PSV in de voorronde van de Champions League werd uitgeschakeld, terug te vinden in de middenmoot in Frankrijk.
Paris Saint Germain speelt momenteel nog tegen Toulouse, waar de Nederlanders Thijs Dallinga, Branco van den Boomen en Stijn Spierings in de basis staan.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
1 dag geleden