Trainer Bosz blij met heerlijk avondje voor PSV
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz beleefde een heerlijk avondje met PSV in het thuisduel met Heracles Almelo (2-0). "Die vroege rode kaart kwam ons niet slecht uit", doelde hij op een wilde actie van Bryan Limbombe die de aanvaller van de bezoekers noodlottig werd. "Tegen elf man moet je harder werken dan tegen tien man. Dat is gewoon zo."
"Ik vond het alleen een beetje lang duren voordat we op 2-0 kwamen", verwees de coach naar een treffer van Olivier Boscagli in de 56e minuut. "Daarna heb ik ook spelers kunnen wisselen. We hebben ook geen blessures opgelopen. Dat vind ik nu belangrijker dan met 7-0 winnen. Al hebben we nog voldoende kansen gehad. Michael Brouwer keepte een goede wedstrijd voor Heracles. Maar toch hadden we nog wel een paar doelpunten mogen maken."
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
9 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
18 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
20 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
22 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
22 uur geleden