Trainer Bosz blij met heerlijk avondje voor PSV
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz beleefde een heerlijk avondje met PSV in het thuisduel met Heracles Almelo (2-0). "Die vroege rode kaart kwam ons niet slecht uit", doelde hij op een wilde actie van Bryan Limbombe die de aanvaller van de bezoekers noodlottig werd. "Tegen elf man moet je harder werken dan tegen tien man. Dat is gewoon zo."
"Ik vond het alleen een beetje lang duren voordat we op 2-0 kwamen", verwees de coach naar een treffer van Olivier Boscagli in de 56e minuut. "Daarna heb ik ook spelers kunnen wisselen. We hebben ook geen blessures opgelopen. Dat vind ik nu belangrijker dan met 7-0 winnen. Al hebben we nog voldoende kansen gehad. Michael Brouwer keepte een goede wedstrijd voor Heracles. Maar toch hadden we nog wel een paar doelpunten mogen maken."
Meer uit Voetbal
SOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).
26 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De rentree van Alassane Pléa bij PSV laat nog wel even op zich wachten. De Franse aanvaller ondergaat binnenkort een aanvullende operatie die het herstel van zijn knieblessure moet bevorderen.
4 uur geledenKERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.
7 uur geledenERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.
7 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
18 uur geleden