Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz (60) denkt dat hij na zijn periode bij PSV stopt

Trainer Bosz (60) denkt dat hij na zijn periode bij PSV stopt

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz denkt dat PSV de laatste club van zijn trainersloopbaan wordt. Die uitspraak deed de 60-jarige trainer, die met de Eindhovenaren afstevent op de landstitel, voor de camera van PSV TV.

"Ik denk dat ik hierna stop, dan is het toch mooi geweest?", antwoordde Bosz op de vraag wat zijn uiteindelijke doelen als trainer zijn. "Dan ga ik naar palmbomen liggen kijken en wil ik genieten. Ik geniet nu ook wel, maar ik ben altijd onderweg. Ik werk al 45 jaar in de voetballerij en heb niet zoiets van: ik moet nog naar de Premier League."

Bosz zegt wel een uitzondering te maken wanneer de KNVB bij hem aanklopt. "Kijk, als het Nederlands elftal een keer komt, dat lijkt me geweldig", aldus de trainer. "Maar dat moet dan wel net passen. Je moet geen club hebben."

Eerste seizoen

Bosz is bezig aan zijn eerste seizoen bij PSV. Hij verloor in de eerste seizoenshelft geen punt in de Eredivisie en wist met zijn ploeg de poulefase van de Champions League te overleven.

Voor zijn periode in Eindhoven werkte Bosz ook bij Ajax. In 2017 vertrok hij naar Borussia Dortmund in Duitsland. Daarna werkte hij in Duitsland bij Bayer Leverkusen en bij de Franse club Olympique Lyon.

Meer uit Voetbal

Spaanse media: politie begint onderzoek naar dood van voetballer

MADRID (ANP) - De Spaanse nationale politie is een onderzoek begonnen tegen doelman Jesús Owono naar aanleiding van de dood van voetballer Jesús de Miguel. Dat melden Spaanse media. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag in de slotfase van een duel met FC Andorra hard in botsing was gekomen met doelman Owono.

1 uur geleden
PSV-trainer Bosz geschokt door dood Spanjaard De Miguel

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.

3 uur geleden
PSV-coach Bosz houdt basisplaats Pepi tegen Brugge voor mogelijk

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz houdt naar buiten toe open of Ricardo Pepi woensdagavond bij PSV in de basis staat tegen Club Brugge. "Pepi is verder dan drie dagen geleden. Hij heeft wedstrijdminuten gemaakt. Hij zou kunnen spelen", zei Bosz dinsdag in Eindhoven over de spits die afgelopen zaterdag tegen Willem II als invaller in het veld kwam.

3 uur geleden
Minuut stilte voor Europese wedstrijden om overleden De Miguel

ZÜRICH (ANP) - Er wordt deze week voor iedere wedstrijd in de verschillende Europese clubtoernooien een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis van de overleden Spaanse voetballer Jesús de Miguel. Dat heeft de UEFA in een verklaring op X laten weten. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag hard in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.

3 uur geleden
Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

23 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

23 uur geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

1 dag geleden