Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz (60) denkt dat hij na zijn periode bij PSV stopt

Trainer Bosz (60) denkt dat hij na zijn periode bij PSV stopt

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz denkt dat PSV de laatste club van zijn trainersloopbaan wordt. Die uitspraak deed de 60-jarige trainer, die met de Eindhovenaren afstevent op de landstitel, voor de camera van PSV TV.

"Ik denk dat ik hierna stop, dan is het toch mooi geweest?", antwoordde Bosz op de vraag wat zijn uiteindelijke doelen als trainer zijn. "Dan ga ik naar palmbomen liggen kijken en wil ik genieten. Ik geniet nu ook wel, maar ik ben altijd onderweg. Ik werk al 45 jaar in de voetballerij en heb niet zoiets van: ik moet nog naar de Premier League."

Bosz zegt wel een uitzondering te maken wanneer de KNVB bij hem aanklopt. "Kijk, als het Nederlands elftal een keer komt, dat lijkt me geweldig", aldus de trainer. "Maar dat moet dan wel net passen. Je moet geen club hebben."

Eerste seizoen

Bosz is bezig aan zijn eerste seizoen bij PSV. Hij verloor in de eerste seizoenshelft geen punt in de Eredivisie en wist met zijn ploeg de poulefase van de Champions League te overleven.

Voor zijn periode in Eindhoven werkte Bosz ook bij Ajax. In 2017 vertrok hij naar Borussia Dortmund in Duitsland. Daarna werkte hij in Duitsland bij Bayer Leverkusen en bij de Franse club Olympique Lyon.

Meer uit Voetbal

PSG laat Villarreal kansloos en beslist duel in eerste kwartier

VILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.

18 minuten geleden
Jubileum Frenkie de Jong: 300e wedstrijd in shirt FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.

27 minuten geleden
Feyenoord - Internazionale even onderbroken na vuurwerk op veld

ROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.

34 minuten geleden
Moment van stilte voor overleden De Miguel in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.

1 uur geleden
Feyenoord begint met Kraaijeveld aan thuisduel met Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.

2 uur geleden
Kuijt: resultaat voor Fenerbahçe nu belangrijker dan sentiment

ISTANBUL (ANP/AFP) - Dirk Kuijt kijkt ernaar uit om het als trainer van Fenerbahçe woensdag in de Champions League op te nemen tegen Liverpool. Een goed resultaat is in de huidige tijden van crisis bij de Turkse topclub echter belangrijker dan het persoonlijke sentiment rond de wedstrijd, zei de oud-international van Oranje dinsdag.

3 uur geleden
Geblesseerde Gravenberch mist duel van Liverpool met Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP/RTR) - Ryan Gravenberch ontbreekt woensdag in de selectie van Liverpool, dat het in de Champions League opneemt tegen Fenerbahçe. De Nederlandse middenvelder heeft een lichte hielblessure, zei zijn trainer Andoni Iraola dinsdag op een persconferentie.

4 uur geleden