Trainer Bosz (60) denkt dat hij na zijn periode bij PSV stopt
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz denkt dat PSV de laatste club van zijn trainersloopbaan wordt. Die uitspraak deed de 60-jarige trainer, die met de Eindhovenaren afstevent op de landstitel, voor de camera van PSV TV.
"Ik denk dat ik hierna stop, dan is het toch mooi geweest?", antwoordde Bosz op de vraag wat zijn uiteindelijke doelen als trainer zijn. "Dan ga ik naar palmbomen liggen kijken en wil ik genieten. Ik geniet nu ook wel, maar ik ben altijd onderweg. Ik werk al 45 jaar in de voetballerij en heb niet zoiets van: ik moet nog naar de Premier League."
Bosz zegt wel een uitzondering te maken wanneer de KNVB bij hem aanklopt. "Kijk, als het Nederlands elftal een keer komt, dat lijkt me geweldig", aldus de trainer. "Maar dat moet dan wel net passen. Je moet geen club hebben."
Eerste seizoen
Bosz is bezig aan zijn eerste seizoen bij PSV. Hij verloor in de eerste seizoenshelft geen punt in de Eredivisie en wist met zijn ploeg de poulefase van de Champions League te overleven.
Voor zijn periode in Eindhoven werkte Bosz ook bij Ajax. In 2017 vertrok hij naar Borussia Dortmund in Duitsland. Daarna werkte hij in Duitsland bij Bayer Leverkusen en bij de Franse club Olympique Lyon.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft Feyenoord een boete van 7500 euro en een voorwaardelijke straf van het spelen van een uitwedstrijd zonder publiek opgelegd vanwege het vuurwerkgeweld van de Feyenoord-supporters in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur op 23 augustus. Dat heeft de KNVB woensdag bekendgemaakt.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Dirk Kuijt is aangesteld als interim-trainer bij Fenerbahçe na het vertrek van hoofdtrainer İsmail Kartal. Dat heeft de Turkse voetbalclub woensdag bekendgemaakt. Kartal stapte dinsdag op na de competitienederlaag van een dag eerder op bezoek bij rivaal Galatasaray (2-1).
3 uur geledenBEIJING (ANP/AFP) - China neemt de verontschuldiging van voetballer Kylian Mbappé met betrekking tot een opmerking die hij had gemaakt over Mao Zedong "serieus". Dat zei buitenlandwoordvoerder Guo Jiakun woensdag tijdens een regulier persmoment. "We nemen de verontschuldiging die het betreffende individu heeft gemaakt serieus", aldus de woordvoerder.
3 uur geledenFLEETWOOD (ANP) - Landskampioen Arsenal is in de achtste finales van de League Cup uitgeschakeld door Fleetwood Town, een team uit het vierde niveau in Engeland. De ploeg van trainer Mikel Arteta verloor, met Jurriën Timber in de basis, na strafschoppen. De wedstrijd werd vlak na de aftrap een kleine tien minuten stilgelegd vanwege een overvliegende drone, maar kon daarna worden hervat.
11 uur geledenHAARLEM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de eerste ronde van de KNVB-beker een eenvoudige overwinning geboekt bij de amateurs van Koninklijke HFC. De oud-bekerwinnaars uit Deventer waren met 5-0 te sterk.
11 uur geledenHELMOND (ANP) - Willem II heeft na tien duels op rij zonder zege weer eens een wedstrijd gewonnen. In de eerste ronde van de KNVB-beker won de ploeg van interim-trainer Adri Koster met 4-3 bij eerstedivisionist Helmond Sport.
14 uur geledenLENS (ANP/BELGA) - RC Lens mag de komende twee uitwedstrijden in de Champions League geen supporters meenemen. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Franse club bestraft na wangedrag van fans tijdens het duel met Club Brugge van vorige week. Ook moet Lens een boete van 80.000 euro betalen.
16 uur geleden