Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz (60) denkt dat hij na zijn periode bij PSV stopt

Trainer Bosz (60) denkt dat hij na zijn periode bij PSV stopt

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz denkt dat PSV de laatste club van zijn trainersloopbaan wordt. Die uitspraak deed de 60-jarige trainer, die met de Eindhovenaren afstevent op de landstitel, voor de camera van PSV TV.

"Ik denk dat ik hierna stop, dan is het toch mooi geweest?", antwoordde Bosz op de vraag wat zijn uiteindelijke doelen als trainer zijn. "Dan ga ik naar palmbomen liggen kijken en wil ik genieten. Ik geniet nu ook wel, maar ik ben altijd onderweg. Ik werk al 45 jaar in de voetballerij en heb niet zoiets van: ik moet nog naar de Premier League."

Bosz zegt wel een uitzondering te maken wanneer de KNVB bij hem aanklopt. "Kijk, als het Nederlands elftal een keer komt, dat lijkt me geweldig", aldus de trainer. "Maar dat moet dan wel net passen. Je moet geen club hebben."

Eerste seizoen

Bosz is bezig aan zijn eerste seizoen bij PSV. Hij verloor in de eerste seizoenshelft geen punt in de Eredivisie en wist met zijn ploeg de poulefase van de Champions League te overleven.

Voor zijn periode in Eindhoven werkte Bosz ook bij Ajax. In 2017 vertrok hij naar Borussia Dortmund in Duitsland. Daarna werkte hij in Duitsland bij Bayer Leverkusen en bij de Franse club Olympique Lyon.

Meer uit Voetbal

Arteta is trots op Arsenal, maar voelt ook pijn na de nederlaag

BOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.

7 uur geleden
Luis Enrique spreekt van verdiende zege Champions League van PSG

BOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.

8 uur geleden
PSG klopt Arsenal na strafschoppen en wint weer Champions League

BOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.

9 uur geleden
Arsenal begint Champions League-finale met Timber op de bank

BOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.

13 uur geleden
Iraanse voetbalbond vraagt FIFA om opheldering over visa voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.

13 uur geleden
Liverpool ontslaat trainer Slot na twee seizoenen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft trainer Arne Slot ontslagen. De Nederlandse coach was sinds de zomer van 2024 werkzaam bij de Engelse club. Hij had nog een contract voor een seizoen op Anfield. Bij Liverpool spelen Oranje-internationals Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch, Jeremie Frimpong en Cody Gakpo.

17 uur geleden
Verdediger Holm haakt geblesseerd af bij Oranje-opponent Zweden

STOCKHOLM (ANP) - Oranje-tegenstander Zweden moet het op het WK voetbal doen zonder rechtsback Emil Holm. De 26-jarige speler van Bologna, die het afgelopen halfjaar op huurbasis uitkwam voor Juventus, heeft een spierblessure opgelopen en heeft daardoor het trainingskamp van de ploeg verlaten. Herman Johansson van het Amerikaanse FC Dallas is opgeroepen als zijn vervanger.

19 uur geleden