Trainer Blanc haalt landgenoot Diaby naar Al-Ittihad
DJEDDA (ANP/RTR) - Moussa Diaby vertrekt bij Aston Villa en kiest voor een lucratief avontuur in Saudi-Arabië. De 25-jarige Franse voetballer ondertekent een contract voor vijf jaar bij Al-Ittihad, waar zijn landgenoot Laurent Blanc sinds kort trainer is.
Diaby speelde één seizoen voor Aston Villa, dat hem vorig jaar zomer overnam van Bayer Leverkusen. In 54 wedstrijden scoorde de vleugelspeler tien keer en gaf hij negen assists. Daarmee had Diaby een belangrijk aandeel in het bereiken van de Champions League.
Bij Al-Ittihad voetballen ook de Fransen N'Golo Kanté en Karim Benzema, de Braziliaan Fabinho en de Portugees Diogo Jota.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
4 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
23 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
23 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
23 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
1 dag geleden