Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Benitez per direct weg bij Engelse voetbalclub Everton

Trainer Benitez per direct weg bij Engelse voetbalclub Everton

LIVERPOOL (ANP) - Rafael Benitez is per direct geen trainer meer van de Engelse voetbalclub Everton. Vanwege de tegenvallende prestaties kwam het vertrek van de Spanjaard (61) niet als een grote verrassing. De nederlaag van zaterdag bij degradatiekandidaat Norwich City (2-1) blijkt zijn laatste.

Het is nog niet duidelijk wie de nieuwe trainer van Everton wordt. Daar "zal later een update over worden gegeven", schrijft de club bij de bekendmaking van het vertrek.

Benitez was sinds afgelopen zomer de trainer van Everton. Hij ondertekende een contract voor drie jaar bij de club uit Liverpool. In negentien competitiewedstrijden kwam hij met Everton niet verder dan de teleurstellende vijftiende plek. Afgelopen seizoenen eindigde de club uit Liverpool steeds rond de tiende plaats. Benitez werkte eerder bij onder meer Real Madrid, Chelsea en Napoli.

Vorige maand vertrok de Nederlandse technisch directeur Marcel Brands al bij Everton. Hij stapte op, naar eigen zeggen vanwege "een duidelijk verschil in visie voor deze prachtige club".

Meer uit Voetbal

NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

1 uur geleden
Liverpool wint met invaller Salah van Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.

2 uur geleden
Feyenoord traint met Nieuwkoop en Watanabe voor honderden fans

ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.

4 uur geleden
Liverpool begint zonder Salah in basis aan thuisduel met Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.

5 uur geleden
Vijf miljoen fans willen ondanks hoge ticketprijzen naar WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).

6 uur geleden
Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

1 dag geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

1 dag geleden