Trainer Benitez per direct weg bij Engelse voetbalclub Everton
LIVERPOOL (ANP) - Rafael Benitez is per direct geen trainer meer van de Engelse voetbalclub Everton. Vanwege de tegenvallende prestaties kwam het vertrek van de Spanjaard (61) niet als een grote verrassing. De nederlaag van zaterdag bij degradatiekandidaat Norwich City (2-1) blijkt zijn laatste.
Het is nog niet duidelijk wie de nieuwe trainer van Everton wordt. Daar "zal later een update over worden gegeven", schrijft de club bij de bekendmaking van het vertrek.
Benitez was sinds afgelopen zomer de trainer van Everton. Hij ondertekende een contract voor drie jaar bij de club uit Liverpool. In negentien competitiewedstrijden kwam hij met Everton niet verder dan de teleurstellende vijftiende plek. Afgelopen seizoenen eindigde de club uit Liverpool steeds rond de tiende plaats. Benitez werkte eerder bij onder meer Real Madrid, Chelsea en Napoli.
Vorige maand vertrok de Nederlandse technisch directeur Marcel Brands al bij Everton. Hij stapte op, naar eigen zeggen vanwege "een duidelijk verschil in visie voor deze prachtige club".
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
15 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
1 dag geleden