Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bayern vindt Lewandowski beste voetballer ter wereld

Trainer Bayern vindt Lewandowski beste voetballer ter wereld

BERLIJN (ANP) - De Gouden Bal voor de beste voetballer ter wereld ging de afgelopen jaren bijna altijd naar Lionel Messi of Cristiano Ronaldo, maar volgens trainer Hansi Flick van Bayern München verdient nu een ander die persoonlijke onderscheiding. Flick wees na de gewonnen Duitse bekerfinale tegen Bayer Leverkusen (4-2) eens fijntjes op de cijfers van zijn Poolse spits Robert Lewandowski.

"Hij maakte 34 doelpunten in de Bundesliga, elf in de Champions League en in totaal heeft hij dit seizoen 51 keer gescoord. Dat is enorm veel", zegt Flick. "Wellicht kunnen we deze prijs dus een keer aan een speler uit de Bundesliga geven. Waarom niet? Robert voldoet aan alle voorwaarden en speelt dit jaar uitzonderlijk goed. Ik wens het hem toe."

Vorig jaar kreeg Messi zowel de Gouden Bal als de prijs voor de beste voetballer ter wereld op het FIFA-gala The Best. De Argentijn bleef in beide verkiezingen Virgil van Dijk net voor. De Nederlandse verdediger werd door de UEFA wel uitgeroepen tot beste speler in Europa. Luka Modric doorbrak in 2018 de jarenlange hegemonie van Messi en Ronaldo in de verkiezingenstrijd. De Kroaat van Real Madrid kreeg toen beide prijzen voor de beste speler ter wereld.

Meer uit Voetbal

PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

1 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

5 uur geleden
Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

6 uur geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

6 uur geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

6 uur geleden
Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

8 uur geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

8 uur geleden