Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bayern München hoopt op Gnabry én fans bij bekerfinale

Trainer Bayern München hoopt op Gnabry én fans bij bekerfinale

MÜNCHEN (ANP) - Trainer Hansi Flick van de Duitse voetbalclub Bayern München hoopt dat hij zaterdagavond in de competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach weer kan beschikken over Serge Gnabry. De aanvaller ontbrak vanwege een rugblessure in de halve finale van het bekertoernooi tegen Eintracht Frankfurt (2-1). Flick kan tegen Gladbach geen beroep doen op de geschorste aanvallers Robert Lewandowski en Thomas Müller.

"We hebben nog een paar dagen, hopelijk is Serge er bij", zei Flick. "We zien het positief in." Bayern München kan zich zaterdagavond al verzekeren van de landstitel. Achtervolger Borussia Dortmund, dat met nog vier speelrondes te gaan zeven punten minder heeft, moet dan eerder op de dag wel verliezen bij Fortuna Düsseldorf.

Flick hoopt dat op 4 juli bij de bekerfinale in Berlijn tegen Bayer Leverkusen, de club van trainer Peter Bosz, toch wat fans op de tribunes van het Olympiastadion mogen zitten. "Dat zou geweldig zijn, maar ik kan het me bijna niet voorstellen dat het mag. We hebben te maken met voorschriften en maatregelen die we moeten accepteren." Normaal gesproken zit het stadion in Berlijn vol met 70.000 voetbalfans bij de finale om de DFB-Pokal.

Meer uit Voetbal

Rode kaart FC Twente-middenvelder Zerrouki geseponeerd

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.

35 minuten geleden
Voetbalbond CAF veroordeelt 'onacceptabel gedrag' bij Afrika Cup

RABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.

1 uur geleden
Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

13 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

14 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

14 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

15 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

17 uur geleden