Trainer Bayern München hoopt op Gnabry én fans bij bekerfinale
MÜNCHEN (ANP) - Trainer Hansi Flick van de Duitse voetbalclub Bayern München hoopt dat hij zaterdagavond in de competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach weer kan beschikken over Serge Gnabry. De aanvaller ontbrak vanwege een rugblessure in de halve finale van het bekertoernooi tegen Eintracht Frankfurt (2-1). Flick kan tegen Gladbach geen beroep doen op de geschorste aanvallers Robert Lewandowski en Thomas Müller.
"We hebben nog een paar dagen, hopelijk is Serge er bij", zei Flick. "We zien het positief in." Bayern München kan zich zaterdagavond al verzekeren van de landstitel. Achtervolger Borussia Dortmund, dat met nog vier speelrondes te gaan zeven punten minder heeft, moet dan eerder op de dag wel verliezen bij Fortuna Düsseldorf.
Flick hoopt dat op 4 juli bij de bekerfinale in Berlijn tegen Bayer Leverkusen, de club van trainer Peter Bosz, toch wat fans op de tribunes van het Olympiastadion mogen zitten. "Dat zou geweldig zijn, maar ik kan het me bijna niet voorstellen dat het mag. We hebben te maken met voorschriften en maatregelen die we moeten accepteren." Normaal gesproken zit het stadion in Berlijn vol met 70.000 voetbalfans bij de finale om de DFB-Pokal.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
56 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
3 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.
15 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.
18 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.
19 uur geleden