Trainer Bayern München hoopt op Gnabry én fans bij bekerfinale
MÜNCHEN (ANP) - Trainer Hansi Flick van de Duitse voetbalclub Bayern München hoopt dat hij zaterdagavond in de competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach weer kan beschikken over Serge Gnabry. De aanvaller ontbrak vanwege een rugblessure in de halve finale van het bekertoernooi tegen Eintracht Frankfurt (2-1). Flick kan tegen Gladbach geen beroep doen op de geschorste aanvallers Robert Lewandowski en Thomas Müller.
"We hebben nog een paar dagen, hopelijk is Serge er bij", zei Flick. "We zien het positief in." Bayern München kan zich zaterdagavond al verzekeren van de landstitel. Achtervolger Borussia Dortmund, dat met nog vier speelrondes te gaan zeven punten minder heeft, moet dan eerder op de dag wel verliezen bij Fortuna Düsseldorf.
Flick hoopt dat op 4 juli bij de bekerfinale in Berlijn tegen Bayer Leverkusen, de club van trainer Peter Bosz, toch wat fans op de tribunes van het Olympiastadion mogen zitten. "Dat zou geweldig zijn, maar ik kan het me bijna niet voorstellen dat het mag. We hebben te maken met voorschriften en maatregelen die we moeten accepteren." Normaal gesproken zit het stadion in Berlijn vol met 70.000 voetbalfans bij de finale om de DFB-Pokal.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
37 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
47 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
4 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
8 uur geleden