Trainer Bayern München hoopt op Gnabry én fans bij bekerfinale
MÜNCHEN (ANP) - Trainer Hansi Flick van de Duitse voetbalclub Bayern München hoopt dat hij zaterdagavond in de competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach weer kan beschikken over Serge Gnabry. De aanvaller ontbrak vanwege een rugblessure in de halve finale van het bekertoernooi tegen Eintracht Frankfurt (2-1). Flick kan tegen Gladbach geen beroep doen op de geschorste aanvallers Robert Lewandowski en Thomas Müller.
"We hebben nog een paar dagen, hopelijk is Serge er bij", zei Flick. "We zien het positief in." Bayern München kan zich zaterdagavond al verzekeren van de landstitel. Achtervolger Borussia Dortmund, dat met nog vier speelrondes te gaan zeven punten minder heeft, moet dan eerder op de dag wel verliezen bij Fortuna Düsseldorf.
Flick hoopt dat op 4 juli bij de bekerfinale in Berlijn tegen Bayer Leverkusen, de club van trainer Peter Bosz, toch wat fans op de tribunes van het Olympiastadion mogen zitten. "Dat zou geweldig zijn, maar ik kan het me bijna niet voorstellen dat het mag. We hebben te maken met voorschriften en maatregelen die we moeten accepteren." Normaal gesproken zit het stadion in Berlijn vol met 70.000 voetbalfans bij de finale om de DFB-Pokal.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax treedt toe tot de Club Competitions Committee van de UEFA. Dat maakte de Amsterdamse club bekend in een persbericht. De kandidatuur van Geelen (44) namens de European Football Clubs (EFC) is bekrachtigd door het uitvoerend comité van de Europese voetbalbond.
10 minuten geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een grote stap gezet naar de finale van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van trainer Diego Simeone liet FC Barcelona in het eerste duel van de halve eindstrijd kansloos (4-0). Die stand stond bij rust al op het scorebord van een kolkend Estadio Metropolitano. De return is op 3 maart in Barcelona.
11 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.
15 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.
21 uur geleden