
Trainer Bayern: dit is een grote stap
DORTMUND (ANP) - Bayern München heeft met de overwinning op achtervolger Borussia Dortmund (1-0) een grote stap richting de Duitse titel gezet. Dat zei 'Hansi' Flick, de trainer van de regerend kampioen. "Maar ik zeg niet dat alles al is beslist. Helaas heb ik niet de gave in de toekomst te kijken."
Wel was Flick bijzonder tevreden met het spel. "We waren overtuigend, doortastend, moedig en heel sterk in de één tegen één situaties. We hebben gedaan wat we moesten doen en daarover ben ik zeer tevreden. Ik denk dat we rustig kunnen zeggen dat we verdiend hebben gewonnen."
Lucien Favre, coach van Borussia Dortmund, schat de kansen op de titel niet hoog meer in. "Zeven punten achter met zes wedstrijden te gaan is natuurlijk geen ideaal uitgangspunt. Het wordt heel moeilijk voor ons om nog kampioen te worden. Desondanks vind ik dat we goed hebben gespeeld. Een punt was verdiend geweest."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Sivert Mannsverk aan Sparta Praag. De club uit de Tsjechische hoofdstad huurt de Noorse middenvelder dit seizoen en heeft ook een optie tot koop.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - PSV zou een akkoord hebben bereikt met Bayern München over de komst van middenvelder Paul Wanner. Volgens verschillende vooraanstaande Duitse en Nederlandse media betaalt de landskampioen zo'n 15 miljoen euro voor het 19-jarige talent. Daarbij zou Bayern een terugkoopoptie hebben bedongen.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-middenvelder Sven Mijnans mist het uitduel met Levski Sofia uit de voorrondes van de Conference League van donderdag. De 25-jarige voormalig speler van Sparta Rotterdam heeft klachten overgehouden aan het competitieduel met FC Volendam (2-2). AZ heeft verdediger Maxim Dekker wel weer terug na een blessure.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV mist middenvelder Joey Veerman zaterdag in het thuisduel met FC Groningen. De 26-jarige Volendammer heeft lichte bovenbeenklachten overgehouden aan de uitwedstrijd tegen FC Twente en werkt daardoor een individueel programma af.
19 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Oranje-international Xavi Simons mag bij een goed bod vertrekken bij RB Leipzig. Dat zei sportief directeur Marcel Schäfer woensdag in het Duitse tijdschrift Sport Bild. De 22-jarige middenvelder, die nog een contract heeft tot medio 2027, zou in de belangstelling staan van Chelsea.
22 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/AFP) - Doelman Fábio van Fluminense heeft volgens zijn club en Braziliaanse media het record van het grootste aantal officiële wedstrijden verbroken. De 44-jarige keeper kwam in het duel met América de Cali in de Copa Sudamericana voor de 1391e keer in actie.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - De Professional Footballers' Association heeft aanvaller Mohamed Salah van Liverpool voor de derde keer uitgeroepen tot speler van het jaar in Engeland. Nooit eerder kroonde de spelersvakbond een voetballer drie keer. De 33-jarige Egyptenaar kreeg de prijs eerder in 2018 en 2022. Salah werd met het door Arne Slot getrainde Liverpool kampioen in de Premier League. Hij was goed voor 29 doelpunten en 18 assists.
1 dag geleden