
Trainer Barcelona wil niet over toekomst Messi speculeren
BARCELONA (ANP) - Trainer Quique Setién van FC Barcelona wil niet speculeren over de toekomst van Lionel Messi. "Ik heb hem niets horen zeggen over een vertrek", zei hij tijdens een persconferentie voor de uitwedstrijd van zondag tegen Villarrreal.
"Het heeft voor mij geen zin in te gaan op speculaties", verwees Setién naar verhalen over dat de Argentijnse aanvaller zijn tot volgend jaar lopende contract niet meer wil verlengen. De 33-jarige Messi was volgens het radiostation Cadena Ser met de Catalaanse club in gesprek over een langer verblijf maar zou de onderhandelingen hebben afgebroken.
Messi zou boos zijn over naar de media gelekte berichten dat hij verantwoordelijk is voor zaken binnen de club zoals het ontslag in januari van coach Ernesto Valverde. Ook zou hij gefrustreerd zijn over het gebrek aan kwaliteit in het team dat inmiddels 4 punten achterstand heeft op koploper Real Madrid.
Onrust neemt toe
De verhalen over een mogelijk vertrek van Messi hebben de onrust bij Barcelona verder doen toenemen. De club won slechts een van de laatste vier duels en lijkt nagenoeg kansloos voor de titel. De kritiek op Setién zwelt ook aan. Barcelona zou al op zoek zijn naar een andere trainer voor het komend seizoen.
Setién wekte dinsdag verbazing toen hij Antoine Griezmann pas in de laatste minuut van het duel met zijn vorige club Atlético Madrid (2-2) in het veld bracht. "Ik heb daar even met hem over gepraat", zei de trainer van Barcelona. "Maar hij is een echte professional en kan daar mee omgaan. Hij is nog steeds gemotiveerd. Maar als Griezmann speelt dan vraagt iedereen waarom Ansu Fati op de bank zit. Ik kan niet iedereen opstellen."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft Kota Takai aan de selectie toegevoegd. De 20-jarige Japanse international komt over van Kawasaki Frontale en ondertekent bij de Londenaren een contract voor vijf jaar.
1 uur geledenGENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.
9 uur geledenTHUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.
15 uur geledenZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.
17 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Oranje-verdedigster Lynn Wilms heeft tijdens het EK in Zwitserland haar transfervrije overgang naar Aston Villa afgerond. De 54-voudig international, zaterdag nog invalster tegen Wales (3-0), komt over van de Duitse topclub VfL Wolfsburg. Daar speelde ze de afgelopen vier jaar meer dan honderd wedstrijden.
19 uur geleden