
Trainer Barcelona wil niet over toekomst Messi speculeren
BARCELONA (ANP) - Trainer Quique Setién van FC Barcelona wil niet speculeren over de toekomst van Lionel Messi. "Ik heb hem niets horen zeggen over een vertrek", zei hij tijdens een persconferentie voor de uitwedstrijd van zondag tegen Villarrreal.
"Het heeft voor mij geen zin in te gaan op speculaties", verwees Setién naar verhalen over dat de Argentijnse aanvaller zijn tot volgend jaar lopende contract niet meer wil verlengen. De 33-jarige Messi was volgens het radiostation Cadena Ser met de Catalaanse club in gesprek over een langer verblijf maar zou de onderhandelingen hebben afgebroken.
Messi zou boos zijn over naar de media gelekte berichten dat hij verantwoordelijk is voor zaken binnen de club zoals het ontslag in januari van coach Ernesto Valverde. Ook zou hij gefrustreerd zijn over het gebrek aan kwaliteit in het team dat inmiddels 4 punten achterstand heeft op koploper Real Madrid.
Onrust neemt toe
De verhalen over een mogelijk vertrek van Messi hebben de onrust bij Barcelona verder doen toenemen. De club won slechts een van de laatste vier duels en lijkt nagenoeg kansloos voor de titel. De kritiek op Setién zwelt ook aan. Barcelona zou al op zoek zijn naar een andere trainer voor het komend seizoen.
Setién wekte dinsdag verbazing toen hij Antoine Griezmann pas in de laatste minuut van het duel met zijn vorige club Atlético Madrid (2-2) in het veld bracht. "Ik heb daar even met hem over gepraat", zei de trainer van Barcelona. "Maar hij is een echte professional en kan daar mee omgaan. Hij is nog steeds gemotiveerd. Maar als Griezmann speelt dan vraagt iedereen waarom Ansu Fati op de bank zit. Ik kan niet iedereen opstellen."
Meer uit Voetbal
TOULOUSE (ANP) - Fabián Ruiz heeft Paris Saint-Germain aan een uitzege op Toulouse geholpen. De Spanjaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd (0-1).
56 minuten geledenTILBURG (ANP) - FC Groningen heeft afstand van de onderste plaatsen in de Eredivisie genomen. De ploeg van trainer Dick Lukkien won de uitwedstrijd tegen Willem II na een flitsende openingsfase (1-3).
57 minuten geledenMILAAN (ANP) - Santiago Giménez heeft AC Milan aan een thuiszege op Hellas Verona geholpen. De spits, begin deze maand overgekomen van Feyenoord, maakte het enige doelpunt in San Siro. Hij scoorde in de 75e minuut op aangeven van de ingevallen Rafael Leão.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft bij de Marathon Cup in Utrecht haar vijftiende seizoenszege op de marathon geboekt. Daarmee evenaarde ze het record van Daniëlle Bekkering uit het seizoen 2006/2007. Groenewoud werd enkele uren eerder in Heerenveen nog Nederlands kampioene op de 3000 meter, nadat ze een dag eerder bij de NK afstanden ook het goud op de 1500 meter had gepakt.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Pascal Bosschaart baalde van het gelijkspel van Feyenoord bij NAC Breda (0-0). "Ze zetten ons in de openingsfase onder druk maar ik had het gevoel dat er daarna meer viel te halen", zei hij.
2 uur geledenHEUSDEN-ZOLDER (ANP) - Harrie Lavreysen is voor de vierde keer Europees kampioen op de sprint geworden. De 27-jarige baanwielrenner uit Luyksgestel verdedigde zijn titel met succes door de Israëliër Mikhail Yakovlev in twee heats te verslaan.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax zijn uitgeschakeld in de KNVB-beker. De koploper van de Eredivisie verloor in de achtste finales voor eigen publiek van FC Twente: 0-2. Rose Ivens en Kayleigh van Dooren scoorden voor de kampioen.
2 uur geleden