Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Barcelona wil niet over toekomst Messi speculeren

Trainer Barcelona wil niet over toekomst Messi speculeren

BARCELONA (ANP) - Trainer Quique Setién van FC Barcelona wil niet speculeren over de toekomst van Lionel Messi. "Ik heb hem niets horen zeggen over een vertrek", zei hij tijdens een persconferentie voor de uitwedstrijd van zondag tegen Villarrreal.

"Het heeft voor mij geen zin in te gaan op speculaties", verwees Setién naar verhalen over dat de Argentijnse aanvaller zijn tot volgend jaar lopende contract niet meer wil verlengen. De 33-jarige Messi was volgens het radiostation Cadena Ser met de Catalaanse club in gesprek over een langer verblijf maar zou de onderhandelingen hebben afgebroken.

Messi zou boos zijn over naar de media gelekte berichten dat hij verantwoordelijk is voor zaken binnen de club zoals het ontslag in januari van coach Ernesto Valverde. Ook zou hij gefrustreerd zijn over het gebrek aan kwaliteit in het team dat inmiddels 4 punten achterstand heeft op koploper Real Madrid.

Onrust neemt toe

De verhalen over een mogelijk vertrek van Messi hebben de onrust bij Barcelona verder doen toenemen. De club won slechts een van de laatste vier duels en lijkt nagenoeg kansloos voor de titel. De kritiek op Setién zwelt ook aan. Barcelona zou al op zoek zijn naar een andere trainer voor het komend seizoen.

Setién wekte dinsdag verbazing toen hij Antoine Griezmann pas in de laatste minuut van het duel met zijn vorige club Atlético Madrid (2-2) in het veld bracht. "Ik heb daar even met hem over gepraat", zei de trainer van Barcelona. "Maar hij is een echte professional en kan daar mee omgaan. Hij is nog steeds gemotiveerd. Maar als Griezmann speelt dan vraagt iedereen waarom Ansu Fati op de bank zit. Ik kan niet iedereen opstellen."

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

7 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

10 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

11 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

13 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

15 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

16 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

17 uur geleden