Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Barcelona vreest einde van Spaanse voetbalseizoen

Trainer Barcelona vreest einde van Spaanse voetbalseizoen

BARCELONA (ANP) - Trainer Quique Setién van FC Barcelona vreest dat het Spaanse voetbalseizoen niet meer wordt uitgespeeld. "Ik heb plannen gelezen, maar ik denk niet dat die uit te voeren zijn", zegt hij zonder op details in te gaan. "Ik denk dat het logistiek ook heel moeilijk wordt."

La Liga ligt sinds 10 maart stil, vanwege de uitbraak van het coronavirus. Javier Tebas, voorzitter van de hoogste klasse van het Spaanse clubvoetbal, hoopt dat de competitie op 29 mei, 7 juni of 28 juni wordt hervat. Hij schat dat alle clubs gezamenlijk ruim 1 miljard euro aan inkomsten uit tv-gelden en kaartverkoop missen als de laatste elf speelronden niet worden uitgespeeld.

Middenvelder Sergio Busquets van Barcelona heeft gehoord dat alle ploegen in geïsoleerde trainingskampen moeten verblijven totdat het seizoen is afgelopen. "We kunnen misschien voorzichtig beginnen met trainen maar het wordt lastig als alle ploegen moeten reizen. Ik heb gehoord dat ze ons een paar maanden bij elkaar willen zetten. Dat is mij een beetje te veel van het goede."

Barcelona staat aan kop van La Liga, met een voorsprong van 2 punten op Real Madrid.

Meer uit Voetbal

Fraser nieuwe trainer van voetbalclub in China

XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.

1 uur geleden
AC Milan weer koploper Serie A na winst op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.

1 uur geleden
Arsenal-coach Arteta wil met titel historische vloek verbreken

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.

9 uur geleden
Trainer Slot beschouwt Liverpool niet als titelkandidaat

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.

9 uur geleden
AC Milan huurt spits Füllkrug van West Ham United

MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.

12 uur geleden
PSV gaat met revaliderende Pléa en Olij op trainingskamp

EINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.

12 uur geleden
Verdediger Botman staat voor rentree bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."

14 uur geleden