Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Barcelona vreest einde van Spaanse voetbalseizoen

Trainer Barcelona vreest einde van Spaanse voetbalseizoen

BARCELONA (ANP) - Trainer Quique Setién van FC Barcelona vreest dat het Spaanse voetbalseizoen niet meer wordt uitgespeeld. "Ik heb plannen gelezen, maar ik denk niet dat die uit te voeren zijn", zegt hij zonder op details in te gaan. "Ik denk dat het logistiek ook heel moeilijk wordt."

La Liga ligt sinds 10 maart stil, vanwege de uitbraak van het coronavirus. Javier Tebas, voorzitter van de hoogste klasse van het Spaanse clubvoetbal, hoopt dat de competitie op 29 mei, 7 juni of 28 juni wordt hervat. Hij schat dat alle clubs gezamenlijk ruim 1 miljard euro aan inkomsten uit tv-gelden en kaartverkoop missen als de laatste elf speelronden niet worden uitgespeeld.

Middenvelder Sergio Busquets van Barcelona heeft gehoord dat alle ploegen in geïsoleerde trainingskampen moeten verblijven totdat het seizoen is afgelopen. "We kunnen misschien voorzichtig beginnen met trainen maar het wordt lastig als alle ploegen moeten reizen. Ik heb gehoord dat ze ons een paar maanden bij elkaar willen zetten. Dat is mij een beetje te veel van het goede."

Barcelona staat aan kop van La Liga, met een voorsprong van 2 punten op Real Madrid.

Meer uit Voetbal

UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

6 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

6 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

7 uur geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

10 uur geleden
Tottenham Hotspur van Van de Ven en Simons ontslaat trainer Frank

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.

10 uur geleden
Vitesse wacht nog op definitieve goedkeuring overname

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".

11 uur geleden
Spaanse spits Aghehowa lijkt door blessure WK voetbal te missen

PORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).

12 uur geleden