Trainer Barcelona spreekt voorzichtig over titel na zege op Real
BARCELONA (ANP/RTR) - Trainer Xavi was trots op zijn team na de 2-1-zege van FC Barcelona op Real Madrid en durfde na de Clásico voorzichtig over de titel te praten. "Het kampioenschap is nog niet zeker, maar dit is wel een hele belangrijke stap. We staan nu twaalf punten voor en zijn bezig aan een uitstekende campagne in de competitie. Ik ben hier heel erg blij mee en dit team maakt mij trots."
Ondanks het behoorlijke gat tussen de twee ploegen geeft coach Carlo Ancelotti van Real Madrid de strijd echter nog niet op. "Natuurlijk is onze achterstand groot en is nu nog moeilijker. Maar we geven niet op en zullen tot de laatste wedstrijd alles geven", zei Ancelotti. Hij baalde flink van de nederlaag. "We hebben de nederlaag niet verdiend. We hebben alles er aan gedaan, goed gespeeld en op het laatst nog gescoord, maar het lukte niet."
Een doelpunt van Marco Asensio voor Real Madrid werd tien minuten voor tijd afgekeurd nadat de VAR buitenspel constateerde. "We hebben niet gewonnen vanwege een buitenspeldoelpunt waar we nog steeds twijfels over hebben", aldus Ancelotti.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.
32 minuten geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.
2 uur geledenRABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.
11 uur geledenGIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.
16 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
1 dag geleden