Trainer Barcelona spreekt voorzichtig over titel na zege op Real
BARCELONA (ANP/RTR) - Trainer Xavi was trots op zijn team na de 2-1-zege van FC Barcelona op Real Madrid en durfde na de Clásico voorzichtig over de titel te praten. "Het kampioenschap is nog niet zeker, maar dit is wel een hele belangrijke stap. We staan nu twaalf punten voor en zijn bezig aan een uitstekende campagne in de competitie. Ik ben hier heel erg blij mee en dit team maakt mij trots."
Ondanks het behoorlijke gat tussen de twee ploegen geeft coach Carlo Ancelotti van Real Madrid de strijd echter nog niet op. "Natuurlijk is onze achterstand groot en is nu nog moeilijker. Maar we geven niet op en zullen tot de laatste wedstrijd alles geven", zei Ancelotti. Hij baalde flink van de nederlaag. "We hebben de nederlaag niet verdiend. We hebben alles er aan gedaan, goed gespeeld en op het laatst nog gescoord, maar het lukte niet."
Een doelpunt van Marco Asensio voor Real Madrid werd tien minuten voor tijd afgekeurd nadat de VAR buitenspel constateerde. "We hebben niet gewonnen vanwege een buitenspeldoelpunt waar we nog steeds twijfels over hebben", aldus Ancelotti.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
30 minuten geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
33 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
13 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
14 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
16 uur geleden