Trainer Barcelona spreekt voorzichtig over titel na zege op Real
BARCELONA (ANP/RTR) - Trainer Xavi was trots op zijn team na de 2-1-zege van FC Barcelona op Real Madrid en durfde na de Clásico voorzichtig over de titel te praten. "Het kampioenschap is nog niet zeker, maar dit is wel een hele belangrijke stap. We staan nu twaalf punten voor en zijn bezig aan een uitstekende campagne in de competitie. Ik ben hier heel erg blij mee en dit team maakt mij trots."
Ondanks het behoorlijke gat tussen de twee ploegen geeft coach Carlo Ancelotti van Real Madrid de strijd echter nog niet op. "Natuurlijk is onze achterstand groot en is nu nog moeilijker. Maar we geven niet op en zullen tot de laatste wedstrijd alles geven", zei Ancelotti. Hij baalde flink van de nederlaag. "We hebben de nederlaag niet verdiend. We hebben alles er aan gedaan, goed gespeeld en op het laatst nog gescoord, maar het lukte niet."
Een doelpunt van Marco Asensio voor Real Madrid werd tien minuten voor tijd afgekeurd nadat de VAR buitenspel constateerde. "We hebben niet gewonnen vanwege een buitenspeldoelpunt waar we nog steeds twijfels over hebben", aldus Ancelotti.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."
55 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
9 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 dag geleden