Trainer Atalanta: moeten we onze armen afhakken?
BERGAMO (ANP) - Trainer Gian Piero Gasperini van Atalanta snapt niet waarom zijn ploeg zaterdagavond tegen Juventus (2-2) twee keer een strafschop tegen kreeg wegens hands. "Dat zijn hier kennelijk de regels", zei hij. "Maar dit kan alleen in Italië."
Atalanta, met Hans Hateboer en Marten de Roon in de gelederen, had het betere van het spel tegen Juventus. De club uit Bergamo kwam ook tweemaal op voorsprong. Cristiano Ronaldo kon tot twee keer toe gelijkmaken omdat hij een strafschop mocht nemen nadat De Roon en Luis Muriel een bal tegen hun arm kregen geschoten.
"Wat moeten we doen, onze armen afhakken?", vroeg een gefrustreerde Gasperini zich af. "Het is ook niet de eerste keer dat hier strafschoppen voor worden gegeven. Het gebeurt voortdurend, ook bij andere ploegen. Maar in veel andere landen worden hier geen strafschoppen voor gegeven. Ik moet het accepteren omdat hier de regels zo zijn. Maar ik ben het er niet mee eens."
Juventus kan de landstitel nauwelijks meer ontgaan. Matthijs de Ligt en zijn ploeggenoten hebben een voorsprong van acht punten op het als tweede geklasseerde Lazio. Atalanta staat derde op negen punten.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
28 minuten geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
4 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
6 uur geleden