Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Atalanta: moeten we onze armen afhakken?

Trainer Atalanta: moeten we onze armen afhakken?

BERGAMO (ANP) - Trainer Gian Piero Gasperini van Atalanta snapt niet waarom zijn ploeg zaterdagavond tegen Juventus (2-2) twee keer een strafschop tegen kreeg wegens hands. "Dat zijn hier kennelijk de regels", zei hij. "Maar dit kan alleen in Italië."

Atalanta, met Hans Hateboer en Marten de Roon in de gelederen, had het betere van het spel tegen Juventus. De club uit Bergamo kwam ook tweemaal op voorsprong. Cristiano Ronaldo kon tot twee keer toe gelijkmaken omdat hij een strafschop mocht nemen nadat De Roon en Luis Muriel een bal tegen hun arm kregen geschoten.

"Wat moeten we doen, onze armen afhakken?", vroeg een gefrustreerde Gasperini zich af. "Het is ook niet de eerste keer dat hier strafschoppen voor worden gegeven. Het gebeurt voortdurend, ook bij andere ploegen. Maar in veel andere landen worden hier geen strafschoppen voor gegeven. Ik moet het accepteren omdat hier de regels zo zijn. Maar ik ben het er niet mee eens."

Juventus kan de landstitel nauwelijks meer ontgaan. Matthijs de Ligt en zijn ploeggenoten hebben een voorsprong van acht punten op het als tweede geklasseerde Lazio. Atalanta staat derde op negen punten.

Meer uit Voetbal

Smaakmaker Raphinha langer bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.

1 uur geleden
Japanner Tashima stelt zich kandidaat voor voorzitterschap FIFA

TOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.

1 uur geleden
Klopp roept Füllkrug en Mohya op voor duels met Servië en Oranje

FRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.

2 uur geleden
Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."

3 uur geleden
Topscorer Kane verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.

5 uur geleden
Keeper Owono mist interlands na noodlottige botsing met De Miguel

MALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.

5 uur geleden
Oekraïne bespreekt financiering oorlog met VS en Europa

BRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.

12 uur geleden