Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Aston Villa: wereld kijkt toe bij herstart Premier League

Trainer Aston Villa: wereld kijkt toe bij herstart Premier League

LONDEN (ANP) - De wereld kijkt toe als Aston Villa woensdag aftrapt tegen Sheffield United en de Premier League na drie maanden weer van start gaat. Dat zegt Dean Smith, de coach van Villa. "Ik beschouw het als een eer dat wij de eerste wedstrijd mogen spelen."

"En we verheugen ons er enorm op", vervolgt de trainer. "Sinds het seizoen als gevolg van de coronacrisis is gestopt, hebben de spelers heel hard gewerkt. Eerst thuis tijdens de lockdown, met de programma's die wij ze hebben opgestuurd. Daarna bij de non-contact trainingen en vervolgens weer bij het echte werk. Eindelijk gaat het nu weer echt beginnen."

Het wordt bovendien de eerste wedstrijd in de Premier League zonder publiek. Smith: "Dat is heel jammer. De fans geven ons extra motivatie, adrenaline. Dat missen we nu. De spelers moeten zich aanpassen aan deze omstandigheden en de motivatie uit zichzelf halen. Maar dat gaat lukken."

De Premier League is de laatste van de vijf grote Europese competities die een herstart maakt. Eerder gebeurde dat in Duitsland, Spanje en Italië (beker). In Frankrijk is het seizoen vroegtijdig beëindigd.

Woensdag staat in de Premier League ook de wedstrijd Manchester City - Arsenal op het programma.

Meer uit Voetbal

Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

3 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

4 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

6 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

16 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

20 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

20 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

21 uur geleden