Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Arteta vindt dat Arsenal onvoorspelbaarder moet zijn

Trainer Arteta vindt dat Arsenal onvoorspelbaarder moet zijn

LONDEN (ANP) - Als Arsenal dit seizoen een goede kans wil maken op de Engelse landstitel, dan moet het elftal onvoorspelbaarder gaan voetballen. Dat zei trainer Mikel Arteta dinsdag tijdens een persconferentie, waarin hij vooruit keek naar de competitiewedstrijd van woensdag tegen Everton.

"Steeds meer spelers keren bij ons terug van blessures, daardoor hebben we meer opties. Dat is cruciaal omdat spelers niet tien maanden lang hetzelfde niveau kunnen vasthouden. Dat is gewoon onmogelijk", zei Arteta. "We moeten ons spel soms aanpassen en onvoorspelbaarder zijn. Die opties hebben we nu."

Arsenal neemt bij een zege op Everton 5 punten voorsprong op regerend kampioen Manchester City. De Londenaren komen bij winst op 60 punten na 25 duels. Deze eeuw lukte het Arsenal slechts twee keer eerder minimaal zoveel punten te halen na zoveel wedstrijden als nu. "Maar dat zegt nog niets", waarschuwde Arteta voor te veel euforie.

Arsenal werd in 2004 voor het laatst kampioen, toen met 90 punten. In 2002 kwam Arsenal, dat toen ook de titel pakte, op 87 punten uit.

Meer uit Voetbal

PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

52 minuten geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

1 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

12 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

17 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden