Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Arsenal hoopt op aanblijven Aubameyang en Lacazette

Trainer Arsenal hoopt op aanblijven Aubameyang en Lacazette

LONDEN (ANP) - Trainer Mikel Arteta hoopt nog steeds dat aanvallers Pierre-Emerick Aubameyang en Alexandre Lacazette bij Arsenal blijven. Beide spitsen twijfelen over hun toekomst bij de club uit Londen omdat ze niet nog een tegenvallend seizoen willen meemaken.

Arsenal staat slechts negende in de Premier League. De nieuwe editie van de Champions League is allang uit beeld. Aubameyang staat nog slechts een jaar onder contract bij Arsenal. De aanvaller uit Gabon weigert vooralsnog zijn verbintenis te verlengen. Lacazette is nog twee seizoenen verbonden aan Arsenal.

Arteta gaf vrijdag een virtuele persconferentie in de aanloop naar het duel van maandagavond met Manchester City in de halve finale van de FA Cup. "Natuurlijk hoop ik dat Aubameyang blijft", zei de Spanjaard. "Ik praat veel met hem en hij traint met plezier. Lacazette is een aanvaller naar mijn hart. Uiteraard wil ik hem niet verliezen. Maar je weet het helaas nooit in het voetbal. Ik kan hun toekomst niet bepalen."

Meer uit Voetbal

Argentinië klopt Zwitsers en treft Engeland voor plaats in finale

KANSAS CITY (ANP) - De Argentijnse voetballers zijn nog twee overwinningen verwijderd van een nieuwe wereldtitel. De regerend kampioen rekende in Kansas City na verlenging af met Zwitserland: 3-1. Julián Álvarez zette Argentinië in de 112e minuut op 2-1 door de bal fraai in de rechterbovenhoek te krullen. Daarna scoorde ook invaller Lautaro Martínez nog.

40 minuten geleden
Senegal ontslaat bondscoach Thiaw na vroege uitschakeling op WK

DAKAR (ANP/RTR) - Senegal heeft voetbalbondscoach Pape Bouna Thiaw ontslagen. Dat besluit is genomen na de vroegtijdige uitschakeling op het WK, meldt de Senegalese voetbalbond.

2 uur geleden
Noren beklagen zich: bal zou bij 1-1 kabel hebben geraakt

MIAMI (ANP) - De spelers en begeleiding van het Noorse voetbalelftal hebben zich tijdens de kwartfinale op het WK tegen Engeland beklaagd bij scheidsrechter Clément Turpin. Bij de gelijkmaker van Engeland zou de bal tegen een kabel van een camera in de lucht zijn aangekomen en daardoor van richting zijn veranderd.

5 uur geleden
Bellingham leidt Engeland met twee treffers ook langs Noorwegen

MIAMI (ANP) - Engeland heeft voor de vierde keer de halve finale op het wereldkampioenschap voetbal bereikt. Het elftal van bondscoach Thomas Tuchel rekende onder warme omstandigheden in Miami na verlenging af met Noorwegen, dat op de mondiale titelstrijd nog niet eerder in de kwartfinale stond. Het werd 2-1.

5 uur geleden
Argentijn overleden die aan basis stond van invoering rode kaart

BUENOS AIRES (ANP/DPA) - De voormalige Argentijnse voetballer Antonio Rattín is op 89-jarige leeftijd overleden. Dat meldt zijn oude werkgever Boca Juniors.

8 uur geleden
Saliba en Upamecano doen rustig aan richting duel met Spanje

BOSTON (ANP/AFP) - William Saliba en Dayot Upamecano hebben zaterdag tijdens de training van de Franse voetballers wat rust gekregen in aanloop naar de halve finale op het wereldkampioenschap tegen Spanje. Saliba heeft last van terugkerende rugpijn en Upamecano herstelt van een voetblessure. De gezondheid van het Franse centrale verdedigingsduo baart de technische staf geen zorgen.

8 uur geleden
Engeland in kwartfinale tegen Noren met Stones en Madueke

MIAMI (ANP) - Engeland begint de kwartfinale van het wereldkampioenschap voetbal tegen Noorwegen met twee wijzigingen in het basiselftal. In vergelijking met de met 3-2 gewonnen achtste finale tegen Mexico keert John Stones terug in de ploeg. De verdediger vervangt Jarell Quansah, die voor twee wedstrijden is geschorst.

9 uur geleden