Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ancelotti ziet kansen voor Real Madrid bij City

Trainer Ancelotti ziet kansen voor Real Madrid bij City

MADRID (ANP) - Trainerheeft er alle vertrouwen in dat Real Madrid zich weer plaatst voor de finale van de Champions League. Na de 1-1 van vorige week in de hoofdstad van Spanje speelt zijn club woensdagavond een allesbeslissende uitwedstrijd tegen Manchester City.

De koploper van Engeland lijkt favoriet voor een plek in de eindstrijd. Maar Real Madrid won de Champions League de afgelopen tien jaar al vijf keer. En tweemaal zat Ancelotti op de bank. De Italiaan won de Champions League ook tweemaal als trainer van AC Milan.

City kon topscorer Erling Haaland vorige week niet vaak in stelling brengen in Madrid. De Noorse spits had het lastig met het harde spel van verdediger Antonio Rüdiger. Real Madrid liet Haaland ook weinig aan de bal komen.

"Maar City is meer dan Haaland", zei Ancelotti. "Kevin de Bruyne is ook erg gevaarlijk en zo kan ik wel meer spelers opnoemen. We zullen vooral een goed team moeten vormen. En dan hebben wij spelers als Karim Benzema en Vinícius die een duel kunnen beslissen."

Meer uit Voetbal

Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

1 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

2 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

2 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

6 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

17 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

19 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

20 uur geleden