Trainer Ancelotti verrast Manchester City met tactische zet
MADRID (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti baalt dat Real Madrid volgende week woensdag niet met een voorsprong aan de beslissende return tegen Manchester City om een plek in de halve finale van de Champions League begint. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel (3-3) in Madrid. "Dit is niet het resultaat dat we wilden", zei de Italiaanse trainer. "Maar mijn tactische zet pakte wel aardig uit."
Ancelotti verraste Manchester City. Hij liet Rodrygo, vaak centrumspits, een beetje naast Vinicius Junior op de linkerflank spelen. Zo kreeg Jude Bellingham meer ruimte als aanvallende middenvelder. Rodrygo had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in het gelijkspel.
Ancelotti kan volgende week in Engeland geen beroep doen op Aurélien Tchouaméni, die een schorsing moet uitzitten. "Éder Militao is weer fit. Hij is zeker een optie voor ons", zei de ervaren coach.
Meer uit Voetbal
RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar moet de eerste groepswedstrijd van Brazilië op het wereldkampioenschap tegen Marokko naar alle waarschijnlijkheid aan zich voorbij laten gaan. Dat is duidelijk geworden na onderzoek van zijn kuitblessure.
4 minuten geledenNOORDWIJK (ANP) - Dick Advocaat vindt het niet vreemd dat hij teruggekeerd is als bondscoach van Curaçao. "Fred Rutten is zelf opgestapt. Dus ik zou niet weten wat het probleem is", vertelde de Hagenaar op een persconferentie in Noordwijk, waar hij zich met zijn elftal voorbereidt op het komende WK.
11 minuten geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.
4 uur geledenTILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.
6 uur geledenBREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
6 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
16 uur geleden