Trainer Ancelotti baalt van 'behoorlijk slecht' optreden Real
LILLE (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti was bijzonder ontevreden na de nederlaag van Real Madrid tegen het Franse Lille in de Champions League. De titelhouder liet zich met 1-0 verrassen door de nummer 5 van Frankrijk.
"Alles was behoorlijk slecht. We deden het slecht met de bal en hoewel het team in de eerste helft vrij compact stond, was het moeilijk voor ons om de bal te heroveren", zei Ancelotti. "Ik ben heel oprecht. De kritiek op het spel van vandaag is terecht en we moeten het accepteren omdat het zo is. We hebben in deze wedstrijd geen goede versie van onszelf laten zien."
Voor Real was het de eerste nederlaag, in alle competities, sinds januari. Volgens Ancelotti "verdiende" Lille te winnen. "Natuurlijk had de wedstrijd gelijk kunnen eindigen omdat we aan het einde kansen hadden, maar het was niet verdiend geweest", aldus de trainer na het uitduel.
Intensiteit
"Het was moeilijk voor ons om in de wedstrijd te komen op het niveau van intensiteit en op het niveau van duels", aldus de trainer. "Dus we moeten leren, zoals de vorige keer dat we een wedstrijd verloren. Leren van wat we moeten verbeteren, wat vrij duidelijk is. Ik denk dat het niet zo ingewikkeld is."
Zaterdagavond speelt Real Madrid in La Liga thuis tegen Villarreal. Real staat tweede in de competitie.
Meer uit Voetbal
SANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
2 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
5 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
9 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
10 uur geleden