Trainer Ancelotti baalt van 'behoorlijk slecht' optreden Real
LILLE (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti was bijzonder ontevreden na de nederlaag van Real Madrid tegen het Franse Lille in de Champions League. De titelhouder liet zich met 1-0 verrassen door de nummer 5 van Frankrijk.
"Alles was behoorlijk slecht. We deden het slecht met de bal en hoewel het team in de eerste helft vrij compact stond, was het moeilijk voor ons om de bal te heroveren", zei Ancelotti. "Ik ben heel oprecht. De kritiek op het spel van vandaag is terecht en we moeten het accepteren omdat het zo is. We hebben in deze wedstrijd geen goede versie van onszelf laten zien."
Voor Real was het de eerste nederlaag, in alle competities, sinds januari. Volgens Ancelotti "verdiende" Lille te winnen. "Natuurlijk had de wedstrijd gelijk kunnen eindigen omdat we aan het einde kansen hadden, maar het was niet verdiend geweest", aldus de trainer na het uitduel.
Intensiteit
"Het was moeilijk voor ons om in de wedstrijd te komen op het niveau van intensiteit en op het niveau van duels", aldus de trainer. "Dus we moeten leren, zoals de vorige keer dat we een wedstrijd verloren. Leren van wat we moeten verbeteren, wat vrij duidelijk is. Ik denk dat het niet zo ingewikkeld is."
Zaterdagavond speelt Real Madrid in La Liga thuis tegen Villarreal. Real staat tweede in de competitie.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain heeft linksback Lucas Digne overgenomen van Aston Villa. De 33-jarige Franse international heeft in Parijs een contract voor drie jaar getekend, meldt PSG.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is het seizoen begonnen met een 1-0-zege op FC Twente. Luca Oyen maakte het enige doelpunt van de wedstrijd in Friesland.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - Jorthy Mokio en Julian Brandt hebben Ajax aan een uitzege op PEC Zwolle (0-2) geholpen. Beide invallers sloegen toe toen de thuisploeg al even met tien man speelde. Sherel Floranus kreeg in de 57e minuut een rode kaart voor een zware overtreding op Lucas Rosa.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de eigen Euroborg met 2-1 van FC Utrecht gewonnen. Het elftal van Dick Lukkien had de zege te danken aan doelpunten van de IJslander Brynjólfur Willumsson en Thom van Bergen. Adrian Blake scoorde voor FC Utrecht.
7 uur geledenZWOLLE (ANP) - De wedstrijd tussen PEC Zwolle en Ajax is vlak voor rust even stilgelegd vanwege een medisch noodgeval op de tribune. Het duel werd na een paar minuten weer hervat bij een stand van 0-0.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read haalde opgelucht adem na de 1-0-overwinning van Feyenoord bij Sparta. "We hadden heel veel kansen die we niet afmaakten. Op het einde was het daarom nog zwaar. Maar we hebben het overleefd", zei de rechtsback van Feyenoord na afloop tegen ESPN.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is met een 1-0-overwinning bij Sparta aan de competitie begonnen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst had zondag in de stadsderby op Het Kasteel voor de zege genoeg aan een doelpunt van Luciano Valente.
10 uur geleden