Trainer Ancelotti baalt van 'behoorlijk slecht' optreden Real
LILLE (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti was bijzonder ontevreden na de nederlaag van Real Madrid tegen het Franse Lille in de Champions League. De titelhouder liet zich met 1-0 verrassen door de nummer 5 van Frankrijk.
"Alles was behoorlijk slecht. We deden het slecht met de bal en hoewel het team in de eerste helft vrij compact stond, was het moeilijk voor ons om de bal te heroveren", zei Ancelotti. "Ik ben heel oprecht. De kritiek op het spel van vandaag is terecht en we moeten het accepteren omdat het zo is. We hebben in deze wedstrijd geen goede versie van onszelf laten zien."
Voor Real was het de eerste nederlaag, in alle competities, sinds januari. Volgens Ancelotti "verdiende" Lille te winnen. "Natuurlijk had de wedstrijd gelijk kunnen eindigen omdat we aan het einde kansen hadden, maar het was niet verdiend geweest", aldus de trainer na het uitduel.
Intensiteit
"Het was moeilijk voor ons om in de wedstrijd te komen op het niveau van intensiteit en op het niveau van duels", aldus de trainer. "Dus we moeten leren, zoals de vorige keer dat we een wedstrijd verloren. Leren van wat we moeten verbeteren, wat vrij duidelijk is. Ik denk dat het niet zo ingewikkeld is."
Zaterdagavond speelt Real Madrid in La Liga thuis tegen Villarreal. Real staat tweede in de competitie.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
8 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
12 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
15 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
19 uur geleden