Trainer Ancelotti baalt van 'behoorlijk slecht' optreden Real
LILLE (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti was bijzonder ontevreden na de nederlaag van Real Madrid tegen het Franse Lille in de Champions League. De titelhouder liet zich met 1-0 verrassen door de nummer 5 van Frankrijk.
"Alles was behoorlijk slecht. We deden het slecht met de bal en hoewel het team in de eerste helft vrij compact stond, was het moeilijk voor ons om de bal te heroveren", zei Ancelotti. "Ik ben heel oprecht. De kritiek op het spel van vandaag is terecht en we moeten het accepteren omdat het zo is. We hebben in deze wedstrijd geen goede versie van onszelf laten zien."
Voor Real was het de eerste nederlaag, in alle competities, sinds januari. Volgens Ancelotti "verdiende" Lille te winnen. "Natuurlijk had de wedstrijd gelijk kunnen eindigen omdat we aan het einde kansen hadden, maar het was niet verdiend geweest", aldus de trainer na het uitduel.
Intensiteit
"Het was moeilijk voor ons om in de wedstrijd te komen op het niveau van intensiteit en op het niveau van duels", aldus de trainer. "Dus we moeten leren, zoals de vorige keer dat we een wedstrijd verloren. Leren van wat we moeten verbeteren, wat vrij duidelijk is. Ik denk dat het niet zo ingewikkeld is."
Zaterdagavond speelt Real Madrid in La Liga thuis tegen Villarreal. Real staat tweede in de competitie.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - Arsenal heeft Manchester City zondag verslagen in de strijd om de Community Shield, de Engelse supercup. De landskampioen was in het Principality Stadium in Cardiff met 3-0 te sterk voor de winnaar van de FA Cup.
9 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst maakt zich zorgen over het feit dat Feyenoord niet negentig minuten het eigen spel weet te spelen. "We moeten hiervan leren en met een frisse blik vooruitkijken", zei Van Bronckhorst tegen ESPN na een 2-2 gelijkspel tegen Go Ahead Eagles. Feyenoord gaat zondag op bezoek bij Cambuur.
56 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft thuis tegen PEC Zwolle de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer John van den Brom won met 3-1 en maakte in de tweede helft het verschil.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste thuiswedstrijd van het seizoen met 2-2 gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst verspeelde in een volle Kuip een voorsprong van 2-0. Feyenoord leed daarmee voor het eerst dit seizoen puntenverlies na de benauwde zege van vorige week uit bij Sparta.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman (27) gaat van PSV naar Borussia Dortmund. Met de overgang van de middenvelder is een bedrag van 22 miljoen euro gemoeid. De hoogte van de transfersom lag vast in een clausule.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de eerste thuiswedstrijd dit Eredivisieseizoen niet kunnen bekronen met een overwinning. De ploeg van de Duitse trainer Robin Peter ging voor eigen publiek met 1-4 onderuit tegen FC Groningen.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tsuyoshi Watanabe begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het eerste thuisduel van dit Eredivisieseizoen. De 29-jarige Japanse verdediger liep begin deze maand een blessure op en ontbrak vorige week tijdens de seizoensopener bij stadsgenoot Sparta.
4 uur geleden