Trainer Ancelotti baalt van 'behoorlijk slecht' optreden Real
LILLE (ANP) - Trainer Carlo Ancelotti was bijzonder ontevreden na de nederlaag van Real Madrid tegen het Franse Lille in de Champions League. De titelhouder liet zich met 1-0 verrassen door de nummer 5 van Frankrijk.
"Alles was behoorlijk slecht. We deden het slecht met de bal en hoewel het team in de eerste helft vrij compact stond, was het moeilijk voor ons om de bal te heroveren", zei Ancelotti. "Ik ben heel oprecht. De kritiek op het spel van vandaag is terecht en we moeten het accepteren omdat het zo is. We hebben in deze wedstrijd geen goede versie van onszelf laten zien."
Voor Real was het de eerste nederlaag, in alle competities, sinds januari. Volgens Ancelotti "verdiende" Lille te winnen. "Natuurlijk had de wedstrijd gelijk kunnen eindigen omdat we aan het einde kansen hadden, maar het was niet verdiend geweest", aldus de trainer na het uitduel.
Intensiteit
"Het was moeilijk voor ons om in de wedstrijd te komen op het niveau van intensiteit en op het niveau van duels", aldus de trainer. "Dus we moeten leren, zoals de vorige keer dat we een wedstrijd verloren. Leren van wat we moeten verbeteren, wat vrij duidelijk is. Ik denk dat het niet zo ingewikkeld is."
Zaterdagavond speelt Real Madrid in La Liga thuis tegen Villarreal. Real staat tweede in de competitie.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - Brian Brobbey heeft op het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn derde doelpunt gemaakt. De spits van Sunderland zorgde in de laatste groepswedstrijd tegen Tunesië in de zevende minuut voor de 2-0. De Tunesische verdediger Ellyes Skhiri opende in de derde minuut met een eigen doelpunt de score.
1 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Het elftal van Curaçao heeft zichzelf volgens bondscoach Dick Advocaat overtroffen. Dat zei hij na de uitschakeling op het WK na een 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust. "Ze hebben keihard gewerkt. Ze mogen trots zijn op zichzelf. Ze hebben laten zien wat ze kunnen", zei de coach in Philadelphia.
2 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat en de selectie van Curaçao namen na de uitschakeling op het WK uitgebreid de tijd om het publiek in Philadelphia te bedanken. Curaçao kreeg ondanks de 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust applaus van de 'blauwe' aanhang.
2 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Duitsland heeft de laatste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Ecuador met 2-1 verloren. Het elftal van Julian Nagelsmann gaat desondanks met 6 punten uit drie wedstrijden als groepswinnaar door naar de zestiende finales.
2 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Curaçao is na een nederlaag in Philadelphia tegen Ivoorkust uitgeschakeld op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat (78) ging voor 68.324 toeschouwers met 2-0 ten onder en eindigde met 1 punt uit drie wedstrijden als laatste in groep E. Duitsland en Ivoorkust gaan als nummers 1 en 2 naar de laatste 32. Ecuador gaat als een van de beste nummers 3 door.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Micky van de Ven en Crysencio Summerville doen vanaf 01.00 uur Nederlandse tijd niet mee in de laatste groepswedstrijd van Nederland op het WK tegen Tunesië. De linkervleugelverdediger en rechtsbuiten kregen in het openingsduel met Japan (2-2) een gele kaart en zouden bij een volgende kaart geschorst zijn voor het duel in de zestiende finales tegen Marokko of Brazilië.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het is 2,5 uur voor de wedstrijd tussen Nederland en Tunesië op het WK begonnen te onweren in Kansas City. Toeschouwers mogen nog niet in het onoverdekte stadion plaatsnemen omdat er nog meer onweer wordt verwacht. Ze zoeken naar plekken waar ze kunnen schuilen voor zware regenbuien.
4 uur geleden