Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Amorim ziet eindelijk juiste mentaliteit bij ManUnited

Trainer Amorim ziet eindelijk juiste mentaliteit bij ManUnited

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Rúben Amorim van Manchester United zag in de uitwedstrijd tegen Liverpool (2-2) eindelijk de mentaliteit die hij van zijn spelers wil zien. Dat vertelde de Portugees op Anfield.

"Ik wil mijn team zoveel beter zien spelen, maar het belangrijkste vandaag is de mentaliteit", aldus Amorim. "Ik vind dat we, niet alleen de spelers maar iedereen bij Manchester United, te comfortabel zijn. Vandaag waren we een ander team, niet vanwege het systeem of het tactische deel van het spel. Het maakt niet uit wie de tegenstander is, we moeten elke dag zo spelen."

Liverpool liet met het gelijkspel na om te profiteren van het puntenverlies van Arsenal en Chelsea een dag eerder. "Natuurlijk voelt het voor ons alsof we 2 punten hebben verloren", sprak Liverpool-coach Arne Slot, die Trent Alexander-Arnold een aandeel zag hebben in beide tegendoelpunten. "Het was duidelijk dat Trent een aantal moeilijke momenten had, net als wij als team. Hij had het lastig tegen Diogo Dalot en Bruno Fernandes. Je zag hoeveel kwaliteiten Manchester United heeft, het is lastig tegen ze voetballen."

Meer uit Voetbal

Invaller Brobbey helpt Sunderland in blessuretijd naast Arsenal

SUNDERLAND (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de Premier League punten verspeeld. De Londenaren moesten bij Sunderland genoegen nemen met een gelijkspel. Invaller Brian Brobbey zorgde in blessuretijd op acrobatische wijze voor de 2-2 namens Sunderland.

4 minuten geleden
Heracles wint ook bij Excelsior en is bijna van laatste plaats af

ROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.

3 uur geleden
Doekhi bezorgt Bayern met twee treffers eerste puntenverlies

BERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.

3 uur geleden
Voetbalsters Ajax verslaan PSV in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).

5 uur geleden
Ierse voetbalbond wil dat Israël door UEFA wordt geschorst

DUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.

5 uur geleden
De Ligt redt in blessuretijd punt voor Manchester United

LONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).

5 uur geleden
Koploper ADO Den Haag rekent af met Roda JC

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.

23 uur geleden