Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Alonso blijft Bayer Leverkusen voorlopig trouw

Trainer Alonso blijft Bayer Leverkusen voorlopig trouw

LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Xabi Alonso vindt het nog te vroeg voor een vertrek bij Bayer Leverkusen. "Ik blijf hier. Ik ben blij met mijn spelers en deze club", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van donderdag met AS Roma in de halve finales van de Europa League.

Alonso is bezig aan zijn eerste seizoen als hoofdtrainer. Hij verliet vorige zomer het tweede elftal van Real Sociedad voor de Duitse club, waar ook de Nederlanders Jeremie Frimpong, Mitchel Bakker, Timothy Fosu-Mensah en Daley Sinkgraven onder contract staan.

Alonso werd door veel buitenlandse media in verband gebracht met de functie van hoofdtrainer bij Tottenham Hotspur. Ook coach Arne Slot van Feyenoord zou op het lijstje van de beleidsmakers van de club uit Londen staan. Alonso staat nog tot medio 2024 bij Bayer Leverkusen onder contract.

Bayer Leverkusen verloor vorige week de uitwedstrijd tegen AS Roma met 1-0.

Meer uit Voetbal

Real Madrid besluit roerige week met competitiezege op Levante

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.

37 minuten geleden
FC Twente en Ajax in evenwicht bij herstart Eredivisie Vrouwen

ENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.

40 minuten geleden
United verslaat City in stadsderby van Manchester

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.

48 minuten geleden
Geblesseerde Zirkzee ontbreekt bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee ontbreekt in de selectie van Manchester United voor de stadsderby met Manchester City. De spits heeft volgens zijn club een blessure opgelopen. Hij staat ook nog steeds in de belangstelling van AS Roma.

3 uur geleden
PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

22 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

1 dag geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

1 dag geleden