Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Advocaat: kritiek te veel gericht op Feyenoord-fans

Trainer Advocaat: kritiek te veel gericht op Feyenoord-fans

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Dick Advocaat hoopt dat de eigen aanhang zich komend weekend voorbeeldig gedraagt tijdens de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag. De wedstrijd van afgelopen weekend tegen FC Twente werd breed uitgemeten in de politiek, omdat de supporters zich niet hielden aan de coronaregels door onder meer te zingen en te schreeuwen.

Premier Mark Rutte sprak zijn onvrede uit over het gedrag en stelde dat de fans "hun bek moesten houden" als ze naar de wedstrijd keken. "Ik ben een groot fan van Rutte, maar dat vond ik een misplaatste opmerking. Dat woord moet hij niet gebruiken, want daar heeft hij te veel kwaliteiten voor", doelde Advocaat op het woord "bek". Later gaf Rutte ook aan dat hij fout zat.

Advocaat vond dat de kritiek zich te veel toespitste op de gebeurtenissen in De Kuip. "Ik vond het heel erg gericht op Feyenoord en dat vond ik een beetje ver gaan", aldus Advocaat. "Zelfs Rutte praat alleen maar over Feyenoord. Ik vind dat iedereen op dezelfde manier behandeld moet worden. Maar de fans moeten zich wel houden aan de anderhalve meter afstand. Dat lijkt me niet zo moeilijk in zo'n groot stadion. Dan is de burgemeester ook tevreden. Want anders ben ik bang dat hij maatregelen gaat treffen."

Meer uit Voetbal

The Sun: Raheem Sterling opgepakt na ongeluk op Britse snelweg

LONDEN (ANP) - Voetballer Raheem Sterling is volgens de Britse krant The Sun opgepakt na een auto-ongeluk even ten zuidwesten van Londen donderdag. De 31-jarige Sterling, die de afgelopen maanden uitkwam voor Feyenoord, wordt verdacht van rijden onder invloed.

5 uur geleden
FC Barcelona neemt Gordon over van Newcastle United

BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.

10 uur geleden
Voetbalsters PSV verslaan Ajax en winnen Eredivisie Cup

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.

10 uur geleden
NAC Breda neemt afscheid van verdediger Leemans

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.

10 uur geleden
Voetballers Iran verslaan Gambia op weg naar WK

ANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.

11 uur geleden
Coach Arteta: Timber fit voor basisplaats bij Arsenal in finale

BOEDAPEST (ANP) - Jurriƫn Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.

12 uur geleden
Miedema terug in selectie Manchester City voor finale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).

16 uur geleden