Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Advocaat: kritiek te veel gericht op Feyenoord-fans

Trainer Advocaat: kritiek te veel gericht op Feyenoord-fans

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Dick Advocaat hoopt dat de eigen aanhang zich komend weekend voorbeeldig gedraagt tijdens de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag. De wedstrijd van afgelopen weekend tegen FC Twente werd breed uitgemeten in de politiek, omdat de supporters zich niet hielden aan de coronaregels door onder meer te zingen en te schreeuwen.

Premier Mark Rutte sprak zijn onvrede uit over het gedrag en stelde dat de fans "hun bek moesten houden" als ze naar de wedstrijd keken. "Ik ben een groot fan van Rutte, maar dat vond ik een misplaatste opmerking. Dat woord moet hij niet gebruiken, want daar heeft hij te veel kwaliteiten voor", doelde Advocaat op het woord "bek". Later gaf Rutte ook aan dat hij fout zat.

Advocaat vond dat de kritiek zich te veel toespitste op de gebeurtenissen in De Kuip. "Ik vond het heel erg gericht op Feyenoord en dat vond ik een beetje ver gaan", aldus Advocaat. "Zelfs Rutte praat alleen maar over Feyenoord. Ik vind dat iedereen op dezelfde manier behandeld moet worden. Maar de fans moeten zich wel houden aan de anderhalve meter afstand. Dat lijkt me niet zo moeilijk in zo'n groot stadion. Dan is de burgemeester ook tevreden. Want anders ben ik bang dat hij maatregelen gaat treffen."

Meer uit Voetbal

Manchester United laat zege glippen tegen West Ham

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach RĂºben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.

54 minuten geleden
De Graafschap wint zonder fans in Arnhem van Vitesse

ARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.

1 uur geleden
Bosschaart na interim-periode Feyenoord op hoogste trainerscursus

ZEIST (ANP) - Pascal Bosschaart is toegelaten tot de cursus Voetbalcoach 5 voor het seizoen 2026-2027. Het is de hoogste trainerscursus van de voetbalbond KNVB. De oud-voetballer van onder meer FC Utrecht, Feyenoord en ADO Den Haag, werd eerder gepasseerd voor de opleiding die, mits afgerond, de UEFA-PRO-licentie oplevert. Daarmee kan een coach als hoofdtrainer bij een club uit het betaalde voetbal aan de slag.

5 uur geleden
Bundesliga voor vrouwen scheidt zich af van voetbalbond DFB

FRANKFURT (ANP/DPA) - De veertien voetbalclubs uit de Bundesliga voor vrouwen gaan hun eigen competitie organiseren zonder betrokkenheid van de Duitse voetbalbond DFB. De Frauen Bundesliga FBL e.V. wordt op 10 december officieel opgericht in het stadion van Eintracht Frankfurt.

6 uur geleden
Halsema: Ajax en ArenA kijken naar extra maatregelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en de Johan Cruijff ArenA werken momenteel aan een plan van aanpak, waarbij wordt gekeken naar extra maatregelen tijdens voetbalwedstrijden. Dit gebeurt naar aanleiding van het vuurwerkincident afgelopen zondag. Dat zei de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema in een vergadering met de gemeenteraad over de gestaakte voetbalwedstrijd Ajax - FC Groningen. "En we wachten ook nog op eventuele aanvullende maatregelen van de KNVB."

7 uur geleden
De Ligt verkozen tot beste speler van ManUnited in november

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is bij Manchester United verkozen tot beste speler van de maand november. Dat meldt de Engelse voetbalclub op X.

7 uur geleden
Real Madrid moet verdediger Alexander-Arnold twee maanden missen

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Trent Alexander-Arnold heeft opnieuw een blessure opgelopen. De 27-jarige rechtsback heeft aan het uitduel met Athletic Bilbao (0-3) van woensdagavond een kwetsuur aan zijn linkerdijbeen overgehouden, meldt de 'Koninklijke'. Volgens Spaanse media moet de Engelsman zeker twee maanden toekijken.

8 uur geleden